رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • بازی های هفته بیست و دوم لیگ برتر در 3 روز برگزار می شود.

  به گزارش عصرساری،بازی های هفته بیست و دوم لیگ برتر در 3 روز برگزار می شود.

  دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر در 4 روز برگزار می‌شود که دلیل آن حضور ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا و بازی نیمه نهایی صنعت نفت و استقلال بود.

  نگاهی به بازی های روز پنجشنبه و جمعه می اندازیم:

  گسترش فولاد – مشکی پوشان؛ بازی راحت شاگردان فیروز کریمی؟

  گسترش فولاد هفته گذشته مقابل نفت تهران متوقف شد و مشکی پوشان هم توانست از تراکتورسازی با سرمربی جدیدش یک امتیاز بگیرد با این حال شاگردان رضا عنایتی همچنان در رده آخر جدول لیگ برتر قرار دارند و برای بقا تلاش می کنند اما گسترش فولاد برای حفظ رتبه هفتمی خود وارد میدان می شود. به نظر می رسد شاگردان فیروز کریمی برای پیروزی در این مسابقه کار سختی نداشته باشند با این حال هدف اصلی مشکی پوشان بازهم نباختن است آنها ضعیف ترین خط حمله لیگ را با 13 گل زده دارند.

  بازی رفت را هم مشکی پوشان یک بر صفر باخت.

  نفت تهران – پیکان؛ پایان طلسم ناکامی پیکانی ها؟

  نفت تهران با هومن افاضلی هنوز نباخته و این مربی توانسته تیم بحران زده را تا رده دوازدهم جدول بالا بکشد و به نظر می رسد وضعیت تیم نفت در شرایط مناسبی قرار دارد آنها هفته گذشته نیز یک امتیاز از تیم گسترش فولاد گرفتند. پیکان اما شرایطش کاملا برعکس است شاگردان جلالی در 8 مسابقه رنگ برد را ندیدده اند ومقابل پرسپولیس هم یک شکست خانگی را متحمل شدند تا جلالی بعد از آن بازی قهرمانی پرسپولیس را تبریک بگوید! اکنون پیکان مقابل یک تیم تهرانی دیگر بازی دارد و این مرتبه تیم پیکان نسبت به نفت همه جوره برتر به نظر می رسد از نظر امکانات و حتی بازیکن پیکان روی کاغذ بهتر است اما باید دید در میدان طلسم ناکامی های پیکان به پایان می رسد یا این نفت تهران است که یکبار دیگر بازنده نمی شود. این مسابقه اگرچه جدال دو تیم همشهری است اما شاید یکی از کم تماشاگرترین بازی های هفته شود.

  دیدار رفت دو تیم با نتیجه 3 بر یک به سود پیکان به پایان رسیده بود.

  پدیده – تراکتورسازی؛ دومین آزمایش سرمربی جدید قرمزپوشان تبریزی

  پدیده هفته گذشته در تهران سه امتیاز را به سایپا واگذار کرد و اکنون در خانه به دنبال جبران این شکست است. سرمربی جدید تراکتورسازی هم باید برای دومین مرتبه در خارج از خانه تیمش را هدایت کند او هنوز شانس بازی مقابل هواداران پرشور تراکتورسازی در خانه را به دست نیاورده است. تراکتورسازی هفته گذشته مقابل مشکی پوشان دو امتیاز از دست داده است. رقابت تیم های رده دهم و یازدهم جدول برای تیم های پایین تر مهم است. سپاهان و نفت تهران مترصد لغزش این دو تیم هستند. ساغلام برای اینکه نشان بدهد در تراکتورسازی تحول ایجاد کرده باید سه امتیاز به پرشورها هدیه بدهد وگرنه تراکتورسازی با گل محمدی هم بد نتیجه نمی گرفت.

  تراکتورسازی در بازی رفت هم مقابل پدیده 2 بر یک بازنده شده بود.

  سپیدرود رشت – استقلال خوزستان؛ نبرد 6 امتیازی در ته جدول

  هر دو تیم هفته گذشته شکست خوردند. شاگردان علی کریمی در آبادان سه امتیاز را واگذار کرد و استقلال خوزستان هم در خانه 2 بر صفر مقابل ذوب آهن باخت. این بازی برای هر دو تیم حکم دیداری 6 امتیازی دارد و برنده مسابقه تا حدی می تواند به بقایش در لیگ برتر امیدوار شود. سپدرود 19 امتیازی در رده چهاردهم است و استقلال خوزستان هم با 18 امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفته است. تیم ویسی می داند در شهر رشت و در حضور تماشاگران رشت کار سختی برای قرمزپوشان این شهر دارد. علی کریمی باید نشان بدهد روی نیمکت هم به اندازه زمانی که بازی می کرد توانایی دارد. حیف است که مرد سابق فوتبال آسیا در مربیگری ناکام شود.

  بازی رفت دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

  پرسپولیس- سپاهان؛جنگ قهرمانی و بقا!

  طبق قانون تجربی قهرمانی در لیگ برتر تیمی که به امتیاز 61 برسد قهرمان می شود به همین دلیل شاگردان برانکو تا رسیدن به قهرمانی فقط 13 امتیاز فاصله دارند. شاید به همین دلیل است که اکثر اهالی فوتبال به جز برخی از اعضای هیات مدیره استقلال! این تیم را قهرمان این فصل می دانند. پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی زودهنگام و ثبت یک رکورد تاریخی در لیگ برتر این هفته باید سپاهان را از پیش رو بردارد. سپاهانی که نشانی از پرافتخارترین تیم لیگ ندارد و اکنون در رده سیزدهم است و برای بقا در لیگ می جنگد. منصور ابراهیم زاده سرمربی سابق ذوب آهن اکنون هدایت زردپوشان اصفهانی را بر عهده گرفته تا بتواند این تیم را از بحران خارج کند و در لیگ برتر بماند.ابراهیم زاده پرسپولیس و برانکو را خوب می شناسد و باید دید حضور این مربی چقدر می تواند در روند نتیجه گیری تیم تاثیرگذار باشد. این بازی نبرد قهرمانی و بقا در لیگ برتر محسوب می شود هرچند در گذشته برانکو از تقابل با سپاهان به عنوان یک بازی شبه دربی یاد می کرد و زردپوشان اصفهانی را تیمی قدرتمند می دانست.

  دیدار رفت هم با نتیجه مساوی 2 بر 2 تمام شد.

  پارس جنوبی جم – سایپا؛نبرد مدعیان آسیایی

  پارس جنوبی شگفتی ساز لیگ در نیم فصل دوم نتوانسته به پیروزی برسد و اکنون در رده پنجم جدول قرار گرفته که برای تیم تازه لیگ برتری شده پارس جنوبی نتیجه ای درخشان محسوب می شود اما شاگردان تارتار چندین هفته شانه به شانه پرسپولیس پیش می رفتند و در صدر جدول قرار داشتند در دور برگشت افت کرده اند. پارس جنوبی با این حال هنوز هم شانس کسب سهمیه آسیایی را دارد. سایپا هم بعد از دو برد متوالی خودش را به رده چهارم جدول رسانده است. این مسابقه نبرد کسب سهمیه آسیایی است.

  بازی رفت دو تیم هم با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

  اسامی داوران و برنامه مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر:

  پنجشنبه ۱۲ بهمن ۹۶
  نفت تهران – پیکان تهران – ورزشگاه تختی تهران- ساعت ۱۵
  وحید کاظمی – محمدرضا منصوری – سعید علی نژادیان – حسن اکرمی – ناظر: مسعود عنایت
  گسترش فولاد تبریز – سیاه جامگان مشهد – ورزشگاه بنیان دیزل تبریز- ساعت ۱۴:۳۰
  رضا عادل – حمیدرضا کنعانی – رحیم حاجیلو – علی احمدی – ناظر: فریدون اصفهانیان

  جمعه ۱۳ بهمن ۹۶
  پارس جنوبی جم – سایپا تهران – ورزشگاه تختی جم بوشهر- ساعت ۱۷:۱۵
  سیدمهدی سیدعلی – بابک داوری – براتعلی مولوی – پیمان فرخی مهر – ناظر: ابوطالب طاهریان
  پرسپولیس – فولاد مبارکه سپاهان – ورزشگاه آزادی تهران- ساعت ۱۵:۱۵
  محمدحسین زاهدی فرد – علیرضا ایلدروم – سجاد طوری – سیدمهدی مرجان زاده – ناظر: حیدر شکور
  سپیدرود رشت – استقلال خوزستان – ورزشگاه سردار جنگل رشت- ساعت ۱۴:۳۰
  بیژن حیدری – سیدیعقوب حجتی – علی اکبر عظیم پور – وحید صالحی – ناظر: بهرام مهرپیما
  پدیده خراسان – تراکتورسازی تبریز – ورزشگاه ثامن مشهد – ساعت ۱۴:۳۰
  پیام حیدری – علی میرزابیگی – فرهاد فرهادپور – سیداحمد موسوی – ناظر: محمود رفیعی

  شنبه ۱۴ بهمن ۹۶
  فولاد خوزستان – صنعت نفت آبادان – ورزشگاه غدیر اهواز- ساعت ۱۶:۱۵
  حسین زرگر – حمید سبحانی – جلیل شعرانی – امید سعیدفر – ناظر: ایرج نظری

  یکشنبه ۱۵ بهمن ۹۶
  ذوب آهن اصفهان – استقلال تهران – ورزشگاه فولادشهر اصفهان- ساعت ۱۷
  حمید حاج ملک – محمدرضا ابوالفضلی – فرهاد مروجی – کمیل غلامی – ناظر: زاهد بحرینی

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار