رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 14 December
 • معاون عمرانی شهرداری ساری خبر داد

  اجرای ۴۵۰ پروژه عمرانی در شهر ساری

  معاون عمرانی شهرداری ساری گفت: بیش از ۴۵۰پروژه با ۱۳۸ پیمانکار و ۳۳ مشاور در شهر ساری در حال انجام است.

  به گزارش عصرساری، عباس رشیدی سه شنبه شب در جلسه شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اجرای ۴۵۰ پروژه عمرانی در شهر ساری از عملکرد کمیسیون عمرانی شورای شهر تشکر و بیان کرد: در اجرای پروژه های شهری ساری سعی کردیم شعار عملگرایی را در کار گسترش دهیم و امیدواریم با بودجه خوبی که در سال ۹۷ پیش بینی شده بتوانیم پروژه ها را به سرانجام برسانیم.

  وی از احداث پارک ویژه بانوان خبر داد و افزود: این پارک با امکانات مناسب و در بهترین نقطه ساری در مساحت ۱۰ هکتار در دست احداث است.

  رشیدی فضای روباز و سرپوشیده ورزشی را از جمله امکانات این پارک عنوان کردو گفت:پیست دوچرخه سواری ، رستوارن و پارکینگ از جمله امکانات آن خواهد بود.

  معاون شهرداری ساری احداث خانه کارگری را از دغدغه های مهم شهرداری برای قشر کارگران دانست و تصریح کرد: این خانه در دو منطقه احداث خواهد شد که یکی از این مناطق در میدان فرح آباد با فضایی مجهز به سالن وسرویس بهداشتی است.

  وی احداث سر در مناسب را در ورودی شهر ساری از پروژه های دیگر عنوان کردو افزود : سردر طراحی شده در محور قائم شهر به سمت ساری با معماری مناسب و هماهنگی با وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد شد .

  رشیدی به حفظ فضای سبز شهردر روند اجرا شدن طرح های عمرانی اشاره کردو اظهار داشت : در اجرای پروژه ها بر حفظ درختان و فضای سبز موجود تاکید ویژه ای داریم .

  معاون شهرداری ساری در خاتمه احداث زیر گذر هلال احمر ، ساماندهی ورودی شهر از بلوار کشاورز و احداث دور برگردان را از دیگر طرح های عمرانی در دست اجرا خواند.

   

  منبع: مهر

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار