رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 10 December
 • رئیس شورای شهر ساری قول داد که دلیل عدم مناسب‌سازی بانک ملی میدان امام حسین(ع) ساری بررسی می‌شود.

  به گزارش عصرساری، بحث عدم مناسب‌سازی برای تردد افراد کم‌توان جسمی در بانک ملی شعبه میدان امام حسین(ع) ساری، چندین بار در این رسانه مطرح شد.

  متولیان بانک ملی طی جوابیه‌ای با اعلام آمادگی خویش برای مناسب‌سازی این بانک جهت تردد افراد کم‌توان جسمی بیان کردند که موضوع باید توسط شهرداری ساری و میراث فرهنگی مورد رسیدگی قرار گیرد.

  در پیگیری خبرنگار بلاغ از متولیان میراث فرهنگی اعلام شد، نامه‌ای از سوی متولیان بانک ملی برای بهسازی تردد این بانک دریافت نکردیم و در صورت پیگیری مانعی از طرف میراث فرهنگی با وجود رعایت شرایط و ضوابظ میراث وجود ندارد.

  موضوع عدم وجود رمپ مناسب برای تردد معلولان در حاشیه جلسه شورای شهر به اطلاع رئیس شورای شهر رسانده شد، مدینه خواستار بررسی این موضوع و پیگیری آن از طریق فرزانه معاون شهردار ساری شد.

  رئیس شواری شهر ساری گفت: در روزهای آینده بازدیدی از محل انجام می‌شود و خطاب به فرزانه گفت که زمینه ایجاد رمپ در محل بانک فراهم شود.

  عباس رشیدی معاون عمرانی شهردار ساری هم از عدم دریافت نامه توسط بانک ملی صحبت به میان آورد و گفت: به متولیان بانک اعلام کنید که نامه‌ بهسازی را برای من ارسال کنند.

   

  منبع: بلاغ

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار