رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • رئیس کمیسیون بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر ساری تاکید کرد دستیابی به الگوی حمل و نقل پایدار برای ترسیم چشم انداز یک شهر سالم و ایمن و آرام و پاک ضروری و فرهنگ سازی در این زمینه لازم است.

  به گزارش عصرساری، سعید نجاریان عصر دیروز در جلسه شورای اسلامی شهر ساری بر ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی در مرکز استان تاکید کرد و اظهار داشت: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی باید جزو اولویت‌ها باشد تا چند سال آینده ناوگان موجود فرسوده خواهد شد.

  وی لزوم فرهنگ‌سازی برای استفاده شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی را تاکید کرد و افزود: این امر باید از مهدهای کودک و مدارس شروع شود.

  نجاریان خاطرنشان کرد: رشد بسیار سریع شهرنشینی و افزایش جمعیت که ازدیاد چشمگیر خودروهای شخصی را به دنبال داشته، از جدی ترین چالش مدیریت شهری در دهه اخیر بوده و ادامه این روند تا سال‌های آینده، ساری را در ردیف شهرهای با آلایندگی بالا قرار خواهد داد و باید اکنون چاره‌اندیشی کرد.

  رئیس کمیسیون بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر ساری تاکید کرد  دستیابی به الگوی حمل و نقل پایدار برای ترسیم چشم انداز یک شهر سالم و ایمن و آرام و پاک ضروری و فرهنگ سازی در این زمینه لازم است.

  وی افزود: برای ساماندهی محل استقرار اتوبوس‌های درون شهری از ضروریات است و البته باید با اعمال سیاست‌های تشویقی مردم را به استفاده از این ناوگان از طریق پارک سوار ترغیب کرد.

  نجاریان بیان کرد: اولویت برخورداری از امنیت و آرامش و رفاه در استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی برای مردم بیشتر از یک پارک بوده و آنان از ما انتظار دارند رفاه حداقلی را برایشان فراهم کنیم

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار