رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 20 November
 • سیمئونه اینزاگی، سرمربی لاتزیو، معتقد است که شکست 2-1 تیمش مقابل میلان، با اشتباه مسئولان ویدئو در تشخیص خطای هند بازیکن روسونری روی گل اول رقم خورد.

  به گزارش عصرساری،سیمئونه اینزاگی، سرمربی لاتزیو، معتقد است که شکست 2-1 تیمش مقابل میلان، با اشتباه مسئولان ویدئو در تشخیص خطای هند بازیکن روسونری روی گل اول رقم خورد.

   در این دیدارکه در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد، میلان با گل های پاتریک کوترونه و جاکومو بوناونتورا به پیروزی رسید و تک گل آدام ماروسیچ هم نتوانست مانع از شکست لاتزیو شود. اینزاگی معتقد است که روی گل اول میلان، توپ به دست کوترونه برخورد کرد و کمک داور ویدئویی به اشتباه آن را تشخیص نداد.
  اینزاگی: میلان با اشتباه ویدئوچک پیروز شد
  او به مدیاست گفت:” احتمالا در نیمه اول می توانستیم بهتر بازی کنیم اما وقتی بازی 1-1 بود، توپ را به تیر زدیم و در نیمه دوم، به اندازه ای خوب بودیم که شایسته یک تساوی را داشته باشیم.
  گل اول میلان؟ شگفت انگیز بود. صادقانه بگویم من متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد. آنها باید به من توضیح بدهند. ضربه آزاد با برخورد به دست تغییر مسیر داد. من در پایان بازی از کوترونه پرسیدم و او گفت که توپ تغییر مسیر داد. تصاویر مشخص است و من چیز بیشتری برای اضافه کردن ندارم.”

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار