رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۷ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 5 December
 • 10 نفر از نمایندگان مجلس امروز از اوین دیدن می‌کنند و احتمالا همین الان که شما این یادداشت را می‌خوانید آنها در حال دیدن هستند. از آنجایی که نمی‌شود فهمید الان آنجا چه خبر است، ما خودمان روند این بازدید را بازسازی می‌کنیم.

  به گزارش عصرساری،  10نفر از نمایندگان مجلس امروز از اوین دیدن می‌کنند و احتمالا همین الان که شما این یادداشت را می‌خوانید آنها در حال دیدن هستند. از آنجایی که نمی‌شود فهمید الان آنجا چه خبر است، ما خودمان روند این بازدید را بازسازی می‌کنیم.

  زندانبان: با سلام خدمت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی. خیر‌مقدم عرض می‌کنم. به ندامتگاه خوش آب‌و‌هوای اوین خوش آمدید. امروز قراره از بندهای مختلف این مجموعه تفریحی بازدید کنید. پیشاپیش لحظات خوشی رو براتون آرزومندم. اینجایی که الان هستیم بند عمومیه..

  نماینده1: این بندی که اینجا آویزونه چیه؟

  نماینده2: اون طنابه به نظرم

  زندانبان: اون بند رخته‌/ جهت پهن کردن لباس زندانیان عزیز و دوست‌داشتنی

  نماینده3: بابک زنجانی کو؟

  زندانبان: با چندتا از اعدامی‌های مواد مخدر رفتن بالای تپه‌های اوین… معمولا ظهرا با هم میرن جوجه میزنن با نوشابه. این اواخر با اونا میپره یه آب‌و‌هوایی عوض می‌کنه و غروب برمی‌گرده تو سلولش

  نماینده4: آقای رحیمی کجاس؟

  زندانبان: ببخشید کدوم رحیمی؟

  نماینده4: معاون اول رییس‌جمهور سابق

  زندانبان: ایشون رفته مرخصی استحلالی

  نمایندگان مجلس: مرخصی استحلالی چیه دیگه؟

  زندانبان: یه قانونی وجود داره که اگر فردی از مسوولان کشور بیفته زندان، هر وقت حال کنه میتونه بره مرخصی، به این مرخصی میگن مرخصی استحلالی.

  نماینده5: این زندانی خوابه یا مُرده؟!

  زندانبان: این زندانی یکی از دستگیر‌شدگان اعتراضات اخیره. دو، سه روز نشست به کارها و رفتار خودش فکر کرد، عذاب وجدان گرفت، بعد نتونست خودشو ببخشه و دو، سه ساعت پیش دق کرد و مُرد. خدایش بیامرزاد…

  نماینده6 : امروز ناهار زندانی‌ها چیه؟

  زندانبان: شیشلیک با سس تارتار برای زندانیان سیاسی. پاستای آلفردو برای بند زنان و باقالی‌پلو با گردن برای مزاحمین نوامیس.
  برای شما عزیزان هم عدس‌پلو پختیم با ترشی شور. بفرمایید بریم برای ناهار برمی‌گردیم بقیه زندان رو هم نشونتون میدم…

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار