رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • کارآگاهان پلیس درتلاش برای رازگشایی از سرقت مسلحانه خشنی هستند که درجریان آن دزدان نقابدار وارد آپارتمانی در شمال تهران شده و پس‌ از تهدید مسلحانه دو برادر، آنها را مجروح کرده و به تخت بسته بودند.

  به گزارش عصرساری،کارآگاهان پلیس درتلاش برای رازگشایی از سرقت مسلحانه خشنی هستند که درجریان آن دزدان نقابدار وارد آپارتمانی در شمال تهران شده و پس‌ از تهدید مسلحانه دو برادر، آنها را مجروح کرده و به تخت بسته بودند. دزدان پس‌ از اجرای نقشه سرقت طلا، جواهرات و پول‌های موجود در خانه، سوار برخودروی گرانقیمت صاحبخانه، گریخته بودند.
  به‌گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، سحرگاه 21 دی امسال صدای فریاد دو پسر جوان از داخل یک آپارتمان واقع درخیابان نیاوران، همسایه‌های سراسیمه را به‌خانه مورد نظر کشاند. آنها پس از رسیدن به آپارتمان با در نیمه باز روبه‌رو شده و زمانی که وارد شدند دو پسر جوان را دیدند که با بدن‌های خونین به تخت بسته شده بودند.

  بدین ترتیب موضوع به پلیس اعلام شد و دو برادر از طریق امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. یکی از آنها در تحقیقات گفت: «داخل اتاق خواب بودم که با صدای افتادن چیزی از خواب پریدم. صدا از داخل اتاق برادرم بود. چند بار پدرام را صدا زدم اما جوابی نیامد. همین که در اتاق را باز کردم با دو مرد نقاب دار و تنومند روبه‌روشدم که لباس مشکی به تن داشتند. آنها که قمه، چاقو و دو اسلحه داشتند، برادرم را زخمی کرده و به تخت بسته بودند. یکی از آنها به من گفت «یک نفر به ما یک میلیارد تومان داده تا شما را به قــــــتل برسانیم و جسد هایتان را داخل گونی کنیم.» با دیدن این صحنه، داد و بیداد کردم که آنها با چاقو به من حمله ورشده و زخمی‌ام کردند. بعد هم مرا به صندلی بستند و خواستند کلید گاو صندوق را به آنها بدهم که بشدت مقاومت کردم. در نهایت آنها به من گفتند اگر یک میلیارد تومانی را که قرار است به‌خاطر این کار به‌دست بیاورند به آنها بدهم دیگر ما را نمی‌کشند. ولی به آنها گفتم اینقدر پول ندارم ولی در جواب گفتند که در حساب بانکی‌ام پول زیادی دارم. در نهایت با ورود به حساب اینترنت بانکم به آنها ثابت کردم چنین پولی ندارم. سرانجام دزدان نقاب دار بعد از سرقت پول، طلاها، دلارها و خودروی «بی‌ام و» فرارکردند.»

  با شکایت دو پسر جوان تحقیقات کارآگاهان پلیس آغاز شد تا اینکه مأموران به سرایدار مجتمع مشکوک شدند. مرد میانسال در بازجویی گفت: «شب حادثه از شهرستان میهمان داشتم. به‌همین خاطر زن و بچه‌ام به خاطرکمبود جا به خانه یکی از اقوام رفتند. ساعت 4 صبح هم میهمان هایم را به ترمینال بردم و از ماجرا خبری ندارم.»

  درحالی که سرایدار میانسال چنین اظهاراتی داشت اما همسرش گفت: «ما میهمان نداشتیم و شوهرم هم شخصی نیست که ساعت 4 صبح از خانه بیرون برود. ضمن اینکه ما با اصرار او به خانه یکی از بستگان رفته بودیم.»

  در ادامه تحقیقات، سرایدار میانسال اظهارات جدیدی مطرح کرد و گفت: «چند روز قبل دو نفر از دوستانم به نام‌های روزبه و شهاب به اتاق سرایداری‌ام آمدند و کلیدهای یدک واحدها را برداشتند. آنها سپس وارد آپارتمان پدرام و برادرش شده و با لباس‌های گرانقیمت‌شان چندین عکس سلفی انداخته بودند. درجریان همین رفت و آمد بود که از وجود گاوصندوق درخانه‌شان با خبر شده و فهمیده بودند وضع مالی دو برادر خوب است. از تصاویر دوربین‌های مداربسته هم به‌نظر می رسد روزبه و شهاب عاملان این سرقت خونین هستند.»به دنبال این اظهارات، کارآگاهان روزبه را دستگیر کردند که وی در تحقیقات گفت: «سرقت کار من نبوده چونکه شب حادثه برادرم با موتور تصادف کرده و در بیمارستان بستری شده بود.»

  اما در تحقیق ازمسئولان بیمارستان مشخص شد فردی با مشخصات برادر روزبه تصادف نکرده و پسر جوان دروغ گفته است.
  بنابراین به دستور بازپرس رسولی از شعبه هشتم دادسرای ویژه سرقت، مرد سرایدار و روزبه بازداشت شدند و ردیابی برای دستگیری شهاب همچنان ادامه دارد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار