رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • مجله آمریکایی تایم روز شنبه در گزارشی نوشت: دونالد ترامپ از طرفی قراردادهای همکاری اقتصادی واشنگتن با کشورهای آمریکای شمالی (نفتا) و پیمان بین المللی پاریس در مورد تغییر آب و هوا را لغوکرد و از طرف دیگر خواستار همکاری اقتصادی با دنیاست.

  به گزارش عصرساری،استیون منوچین وزیر خزانه داری آمریکا در واکنش به انتقادها علیه رویکرد اقتصادی ترامپ، گفت: آمریکا از تجارت آزاد پشتیبانی می کند.

  وی گفت: ترامپ برای بهبود زندگی کارگران و منافع آمریکا تلاش می کند همانگونه که رهبران سایر کشورها برای منافع ملت های خود کار می کنند.
  ویلبور راس، وزیربازرگانی آمریکا در انتقاد به ناسازگاری آمریکا نسبت به تجارت با چین و اعلام تعرفه بالاتر برای واردات پنل های تولید انرژی خورشیدی و ماشین های لباسشویی گفت: این اقدام در واکنش به رفتار غیر قابل قبول کشورهای دیگر است. البته او پذیرفت که چین با بالابردن تعرفه های واردات کالاهای آمریکایی، مقابله به مثل خواهد کرد.
  مجله تایم می نویسد: اجلاس داووس با اولویت همکاری جهانی و تجارت آزاد است و به نظر نمی رسد برای ترامپ که برای رسیدن به کاخ سفید سوار موج ملی گرایی است، مناسبتی داشته باشد.
  ترامپ سال 2017 را با تغییر اساسی نظام مالیاتی آمریکا به پایان رساند که گفته می شود به نفع شرکتهای بزرگ آمریکایی و ثروتمندان و به ضرر طبقه متوسط تغییر داد و چند هفته آغازین سال 2018 را به مبارزه بر سر هزینه های جاری دولت گذراند.
  توئیت های آتشین و افشاگریهای یک کتاب که ترامپ را رهبری بدون ثبات معرفی کرده است و تعطیلی دولت فدرال به خاطر عدم توافق با کنگره آمریکا، پیش درآمدی برای عزیمت او به داووس بود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار