رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 14 December
 • رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک، با اشاره به دستگیری یک سارق لوازم داخلی خودرو در محدوده قلهک و شهرزاد، گفت: این متهم در بازجویی های انجام شده به ۱۸ فقره سرقت اعتراف کرد.

  به گزارش عصرساری،سرگرد ضرغام آذین در تشریح این خبر گفت: طی گزارشی های ارایه شده از سوی شهروندان مبنی بر وقوع چند فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در این محدوده، تیمی از ماموران این کلانتری به بررسی موضوع پرداخته و تحقیقات خود را آغاز کردند.

  وی افزود: با انجام بررسی های تخصصی در این خصوص، مشخصات چهره و ظاهر سارق و همچنین خودروی وی که در سرقت ها از آن استفاده می کرد، به دست آمد و در اختیار تیم های گشت انتظامی قرار گرفت تا در صورت مشاهده، سارق را دستگیر کنند.

  رئیس کلانتری ۱۲۴، عنوان داشت: این اقدامات ادامه داشت تا این که روز گذشته ماموران به نتیجه رسیده و موفق شدند سارق مذکور را در حال تردد با یک خودروی سواری که در سرقت ها از آن استفاده می کرد، مشاهده و به تعقیب وی بپردازند.

  سرگرد آذین، تصریح کرد: در این تعقیب و گریز، متهم متوقف، بازداشت و به همراه اموال مسروقه ای که داخل خودرو بود، به کلانتری منتقل شد که طی تحقیقات انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت لوازم داخلی خودرو در این محدوده اعتراف کرد.

  گفتنی است، این متهم در بازجویی های تکمیلی به ۱۸ فقره سابقه سرقت در این محدوده نیز اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده راهی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار