رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 9 December
 • مسئول اداره درآمدهای عمومی و املاک شهرداری ساری با تاکید بر تقویت حقوق شهروندی در استان، گفت: سند توسعه ۲۰ ساله شهرداری ساری تدوین شد.

  به گزارش عصرساری، سعید رمضانی امروز در دومین کارگروه درآمدی شهرداری‌های مازندران، دستیابی به توسعه پایدار شهری را از اهداف مدیریت شهری مرکز استان دانست و اظهار داشت: شهردار ساری بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و صیانت از حقوق شهروندی تاکید داشته و در این زمینه شهرداری مرکز استان اقدامات موثری را عملیاتی کرده است.

  وی با اشاره به همراهی شهروندان ساروی در پرداخت به موقع عوارض افزود: برنامه‌های درآمدی شهرداری ساری بر اساس سند توسعه 20 ساله کشور با همکاری شهروندان انجام خواهد شد.

  رمضانی، شهرداری ساری را الگوی مناسبی برای تبیین منابع درآمدی دانست و تصریح کرد: پروژه‌های عمرانی مختلفی مانند بوستان ملل، بوستان ولایت، بوستان بانوان و روگذرها و زیرگذهای متعدد در راستای رفاه و حقوق شهروندی و با همراهی شهروندان در زمینه پرداخت عوارض احداث شده است.

  مدیر اداره درآمدهای عمومی و املاک شهرداری ساری، ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها را عامل موثری در توسعه شهری دانست و افزود: با تشکیل کارگروه‌های مختلف و جذب سرمایه‌گذار و همت شهرداری‌ها در کنار همراهی شهروندان و با ایجاد درآمد پایدار ، توسعه شه ها نیز شتاب بیشتری خواهد داشت.

  کلانتری، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری ساری نیز در این نشست، به تماس شهروندان با شماره 125 و گزارش حادثه فروریختن ساختمان اشاره کرد و گفت: با دریافت این گزارش بلافاصله ستاد فرماندهی عملیات، آتش نشانان و گروه نجات ایستگاه دو و یک به محل حادثه واقع در روستای گلما اعزام شدند.

  وی ادامه داد: محل حادثه اتاق روی پیلوت ساختمان به صرت کامل تخریب و موج انفجار موجب شکست شیشه منازل مسکونی مجاور شد.

  مدیر عامل آتش نشانی شهرداری ساری به پیگیری شهردار ساری و تاکید وی بر استفاده از تمامی امکانات برای نجات مصدومان حادثه اشاره و تصریح کرد: با اعزام سه دستگاه خودروی اطفایی و امداد ونجات به محل و حضور 24 مامور آتش نشان با استفاده از تجهیزات امدادی اقدامات مربوط به ایمن سازی انجام و عملیات آوار برداری شروع شد.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری ساری با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر در خصوص علت وقوع این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال انجام و بررسی است، خواستار شد: با رعایت موارد ایمنی از سوی شهروندان ، حوادث کمتری را شاهد خواهیم بود.

  منبع: تسنیم

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار