رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 24 May
 • قاتل تبر به دست که روز روشن با حمله به مرد جوانی در شیراز، او را در برابر دیدگان خانواده‌اش از پا درآورده بود، به دار مجازات آویخته شد.

  به گزارش عصرساری،قاتل تبر به دست که روز روشن با حمله به مرد جوانی در شیراز، او را در برابر دیدگان خانواده‌اش از پا درآورده بود، به دار مجازات آویخته شد.

  براساس اعلام روابط عمومی دادگستری استان فارس، این حکم صبح یکشنبه با حضور اولیای دم و وکلای طرفین در زندان عادل آباد شیراز به اجرا درآمد.

  «حسین» عامل اصلی جنایت، مرداد سال 95 با همدستی دو پسر جوان دیگر برای قدرتنمایی، با تبر مرد بیگناهی را در نزاعی خیابانی به قتل رساند و متواری شد.

  پس از انتشار تصاویر جنایت در شبکه‌های مجازی تحقیقات درباره این پرونده آغاز شد و با دستگیری هر سه متهم، پرونده به شعبه اول دادگاه کیفری استان فارس انتقال یافت. قضات پس از بررسی شواهد و مدارک پرونده، متهم اصلی(حسین-خ) را به قصاص محکوم کردند و دو همدستش با حبس‌های بلندمدت روانه زندان شدند.

  با تأیید احکام در دیوان عالی کشور، حکم متهم اصلی ملقب به «قاتل تبر به دست» پس از صدور مجوز اجرای حکم توسط ریاست قوه قضائیه و با نظارت دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در زندان عادل آباد شیراز اجرا شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار