رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 20 November
 • معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه پیکر دریانوردان نفتکش سانچی پس از تشخیص هویت به کشور تحویل می‌شود، گفت: یکی از پیکرها تشخیص هویت شده اما باید منتظر اعلام نهایی و قطعی بمانیم.

  به گزارش عصرساری،معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه پیکر دریانوردان نفتکش سانچی پس از تشخیص هویت به کشور تحویل می‌شود، گفت: یکی از پیکرها تشخیص هویت شده اما باید منتظر اعلام نهایی و قطعی بمانیم.

  هادی حق شناس با بیان اینکه پزشکی قانونی در شانگهای در حال تعیین هویت پیکرهای یافته شده است، گفت: اگر پیکرها ایرانی باشند پس از انجام آزمایش تشخیص هویت به کشور تحویل می‌شوند.

  وی ادامه داد: بر همین اساس گویا هویت یکی از پیکرها تعیین شده است اما تا نظر قطعی باید منتظر بمانیم.

  معاون سازمان بنادر گفت: تا این لحظه زمان تحویل پیکرها به ایران مشخص نیست.

  شناسایی اولیه یکی از پیکرها توسط پدر شهید/ تا نتایج DNA تکمیل نشود، چینی‌ها پیکرها را تحویل نمی‌دهند

  سخنگوی شرکت ملی نفتکش گفت: ما همچنان اطمینان نداریم که پیکر متعلق به چه کسی است تنها شناسایی اولیه از سوی پدر یکی از شهدا و از روی عکس بوده است .

  محسن بهرامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در باره شناسایی هویت یکی از پیکرهای یافت شده از شهدای نفتکش سانچی اظهار داشت : ما همچنان اطمینان نداریم که پیکر متعلق به چه کسی است تنها شناسایی اولیه از سوی پدر یکی از شهدا و از روی عکس بوده است .

  وی افزود : تا زمانی که نتایج DNA کامل نشود نمی‌توان نظر نهایی را اعلام کرد .

  سخنگوی شرکت ملی نفتکش یادآور شد:هنوز آزمایش DNA برای خانواده‌های ایرانی هم تکمیل نشده و ما منتظریم که فردا یک خانواده باقی مانده به شرکت مراجعه کند تا آزمایشات ما تکمیل شود و پس از آن این پروسه 7 تا 8 ورز هم به طول می انجامد .

  وی یادآور شد: شرط چینی‌ها برای تحویل پیکرها احراز قطعی هویت آنها است .

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار