رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 9 December
 • حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در کنکور سراسری سال 97 از روز گذشته آغاز شده و داوطلبان تا هشتم بهمن‌ماه می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی http://sanjesh.org/ مراجعه کنند.

  به گزارش عصرساری،مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نام‌نویسی داوطلبان شرکت در آزمون سراسری سال ۹۷ از دیروز آغاز شده است، گفت: تا ساعت ۸ امروز ۸ هزار نفر نام نویسی کرده‌اند.

  به گزارش فارس، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در کنکور سراسری سال 97 از روز گذشته آغاز شده و داوطلبان تا هشتم بهمن‌ماه می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی http://sanjesh.org/ مراجعه کنند.

  وی افزود: تا 8 صبح امروز تعداد 8 هزار داوطلب به سایت سازمان سنجش مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کردند.

  توکلی در پاسخ به این سوال که چرا 2 دفترچه راهنما با عناوین «مطابق سنوات قبل» و «نسخه جدید» صادر شده است، گفت: هر دو دفترچه یکی است و اگر داوطلب یکی از آن‌ها را مطالعه کند کافی است ولی دفترچه‌ای که با عنوان «نسخه جدید» منتشر شده اطلاعاتی خلاصه‌تر از دفترچه دیگر دارد تا مطالعه آن برای داوطلبان تسهیل شود ولی در دفترچه دیگر، اطلاعات به صورت مبسوط بیان شده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار