رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۸ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 31 May
 • دختران ساروی، مردانه پای آبروی مازندران ایستاده‌اند

  مدال غیرت برای دختران استقلال

  تیم استقلال که با شکیبایی زیاد فصل را تا بدین جا رسانده، کم آورده و حق دارد که نفراتش را از دست بدهد.

  به گزارش عصرساری، شکست سه‌به‌یک خوب بود، وقتی بدانیم که با تدارکاتی روانه شدند که معمولی‌ترین تیم‌های ایران هم عارشان می‌آید و خجل زده می‌شوند اما دختران ما درنهایت تنهایی و بی‌تفاوتی رنج سفر می‌بندند و مثل آخرین حافظان، از کیان و اعتبار استان خود دفاع می‌کنند.

  در مشهد تیم استقلال ساری با فقط 6 بازیکن که سه تای آنان گلر بودند، حاضر شد و یک اخراجی داد و یکی هم به علت مصدوميت از میدان خارج شد تا همین‌قدر که دست و خالی مانده بودیم، نحیف‌تر شویم!
  تیم استقلال که با شکیبایی زیاد فصل را تا بدین جا رسانده، کم آورده و حق دارد که نفراتش را از دست بدهد. این چند نفر غیرتی مردانه دارند که از خودشان گذشته‌اند اما ادامه می‌دهند تا بیش از این داستان ناتوانی مازندران از حمایت فقط یک تیم، سر زبان‌ها نیفتد.
  رعنا محمدی سرپرست و نجمه مسلمی سرمربی تیم استقلال ساری وفادارانه در کمال سختی و مرارت برای نجات تیم استقلال چهارگوشه‌ای ایران را با فقط چند شاگرد همپا و بامعرفت طی می‌کنند و این مایه تأسف است که حتی کسانی که مکلف به حوزه ورزش بانوان هستند و باید همراهی و یاری کنند، چشم‌ها و گوش‌های خود را بسته‌اند و به این زوال ممتد بی‌توجه هسته‌اند.
  غرور این دختران را باید طلا گرفت که بی‌تکلف و بدون وظیفه این‌گونه از کیان و جایگاه استان دفاع می‌کنند و کسی هم قدردانشان نیست.

   

  منبع: خبرشمال

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار