رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۷ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 5 December
 • فرمانده انتظامی شاهرود از یک فقره درگیری خانوادگی منجر به فوت یک پیرمرد ۶۷ساله در این شهرستان خبرداد و گفت: با دستور مقام قضایی همه عاملان درگیری بازداشت و تحت نظر قرار گرفتند.

  به گزارش عصرساری،سرهنگ سیدمجتبی اشرفی شامگاه جمعه در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه درگیری خانوادگی در ساعت ۱۹ همین روز مرگ پیرمرد ۶۷ ساله را رقم زد در تشریح حادثه ابراز داشت: طی درگیری خانوادگی بین یک زن و شوهر باتوجه با ضرب وجرح زن توسط شوهر، پدر این زن به حمایت از دخترخود با دامادش درگیر و پس از آن برادران دختر وخانواده داماد نیز وارد درگیری و درگیری شدند.

  وی با بیان اینکه متاسفانه طرفین درگیری براثر زد وخورد دچار جراحاتی سطحی شدند، افزود: پیرمرد ۶۷ ساله براثر ضربات وارده و کهولت سن پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

  فرمانده انتظامی شاهرود با بیان اینکه عوامل این درگیری همگی دستگیر شدند، ابراز داشت: با دستور مقام قضایی همه افراد بازداشت و تحت نظر قرار گرفتند.

  اشرفی همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود از مرگ دوجوان ۳۱ و ۱۷ساله در یکی از روستاهای توابع شاهرود خبر داد و تصریح کرد: ساعت پنج بامداد روز جمعه نیز پس از وقوع حریق در منزل مسکونی بلافاصله عوامل امدادی به محل اعزام شدند که در این حریق دو جسد سوخته کشف شد.

  وی با بیان اینکه پس از حضور تیم آگاهی پلیس هویت جوان های فوت شده مشخص شد، افزود: درحالی که مالک منزل زمان حادثه درسفر خارج از شهرستان حضور داشت دوجوان مذکور که از بستگان و درمنزل وی بودند که پس از تساعد گاز مواد اشتعال زا در محل به دلایل نامعلوم منزل دچار حریق شد.

  اشرفی با بیان اینکه شدت آتش سوزی به حدی بود که فرصت نجات برای جان باختگان فراهم نشد، ابراز داشت: علت حادثه پس از بررسی های کارشناسی اعلام می شود و در شرایط فعلی نمی توان گفت که علت حادثه چه چیز بوده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار