رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


 • یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 17 November
 • بانوان فعال در آژانس های تاکسی تلفنی و سرویس مدارس تحت پوشش سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه در سومین دوره آموزش حقوق شهروندی شرکت کردند.

  به گزارش عصرساری،مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمانشاه    با بیان اینکه بخش عظیمی از حمل و نقل عمومی شهر بر دوش تاکسیرانان است، گفت: قطعاً تاکسیرانان در فرهنگ‌سازی و اثرگذاری بر مردم نقشی بی‌بدیل دارند.

  حیدری تأکید کرد: حساسیت کار بانوان تاکسیران در جابجایی سرویس مدارس دخترانه بر هیچ کس پوشیده نیست.

  وی با اشاره به اینکه سرویس مدرسه خانه دوم دانش آموزان است، بر تأثیر حضور بانوان به عنوان راننده سرویس مدارس دخترانه در ایجاد فضای دوستانه و صمیمی در بین دانش آموزان و تاثیر گذاری مثبت بر رفتار آنان تأکید کرد و گفت: عملکرد آنان در کنترل رفتارهای مناسب، کمتر از معلمین نخواهد بود.

  مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمانشاه خطاب به بانوان شرکت کننده در این دوره های آموزشی تصریح کرد: باید کمک کنید با برخورداری از مهارت های کلامی در راستای راهنمایی و ارشاد دانش آموزان به روابط اجتماعی درست و منطقی و سالم، احساس مسئولیت اجتماعی در آنها افزایش داده شود.

  وی با یادآوری اهمیت و جایگاه شغل بانوان راننده، افزود: بانوان راننده باید به الگوی مناسبی برای دیگر همشهریان و تاکسیرانان شوند

  حیدری به انجام 50 درصد سفرهای درون شهری کرمانشاه از طریق تاکسی اشاره کرد و افزود: تاکسیرانان به عنوان یکی از بزرگترین نمادهای حوزه حمل و نقل در شهر کرمانشاه حضور فعال دارند و نقش بسیار مهمی در حمل و نقل درون شهری دارند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار