رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 11 December
 • مراسم پایانی نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودکان و نوجوان، امروز در محل باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

  به گزارش عصرساری،باغ کتاب؛ میزبان اختتامیه جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوانمراسم پایانی نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودکان و نوجوان، امروز پنجشنبه 28 دی ماه از ساعت 15 در محل باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

  در مراسم پایانی این رویداد که با حضور معاون فرهنگی ارشاد و نیز مدیران معاونت فرهنگی و قرآنی وزارت ارشاد، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و اعضای شورای شهر برگزار خواهد شد، از برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های داستان و شعر خردسال، کودک و نوجوان و نیز کتاب‌های علمی و آموزشی در این سه محور تجلیل خواهد شد.

  در نهمین دوره از جشنواره کتاب برتر کودکان و نوجوانان که از سوی انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان برگزار شد، کتاب‌های منتشر شده طی دو سال اخیر تفکیک و در معرض داوری قرار گرفته است. بر همین اساس در بخش داستان خردسال ۶۴ اثر، در بخش داستان کودک ۳۹۵ اثر، در بخش داستان نوجوان ۱۵۳ اثر، در بخش شعر خردسال ۸۶ اثر، در بخش شعر کودک ۵۴ اثر، در بخش شعر نوجوان ۱۹ اثر، در بخش کتاب‌های علمی آموزشی خردسال ۴۳ اثر، در بخش کتاب‌های علمی آموزشی کودک ۵۳ اثر و در بخش کتاب‌های علمی آموزشی نوجوان 74 اثر احصا و در دست داوری قرار گرفته است.

  دبیری این دوره از جشنواره بر عهده قدرت‌الله نیکبخت بوده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار