رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • معاون فرهنگی‌رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری پنجمین دوره جشنواره سراسری دوبیتی و رباعی رضوی در همدان همزمان با دهه کرامت سال ٩٧ خبر داد.

  به گزارش عصرساری،فروتن،معاون فرهنگی‌رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: به مناسبت دهه کرامت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان جشنواره سراسری شعر دوبیتی و رباعی رضوی را برگزار خواهد کرد.

  وی هدف از برگزاری این جشنواره را اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی برشمرد و افزود: گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره اهل بیت، گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار حوزه فرهنگ رضوی و کمک به انتشار گسترده‌تر این عرصه معنوی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

  مجید فروتن با بیان اینکه فراخوان این جشنواره بهمن ماه امسال منتشر می‌شود بیان کرد: پنجمین دوره جشنواره سراسری دوبیتی و رباعی رضوی همزمان با دهه کرامت، تیرماه ٩٧ در همدان برگزار می شود.

  معاون فرهنگی ‌رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان تأکید کرد: اطلاع رسانی و فرآیند ثبت نام و ارسال اثر از طریق پرتال portal.shamstoos.ir انجام می‌شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار