رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 20 November
 • به دلیل مسائلی که پیرامون سلامت جسمانی و روانی ترامپ طی هفته های اخیر مطرح شده بود پزشک وی با حضور در نشست خبری سخنگوی کاخ سفید به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

  به گزارش عصرساری،دکتر رونی جکسون پزشک مخصوص دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با حضور در نشست خبری سخنگوی کاخ سفید به سوالات خبرنگاران درباره وضعیت جسمانی ترامپ پاسخ داد.

  طی هفته های اخیر سوالات زیادی درباره سلامت روانی و جسمی ترامپ مطرح شده بود و عده ای گفته بودند که وی مشکلات روانشناختی دارد و قادر به اداره ایالات متحده آمریکا نیست.

  دکتر جکسون گفت که ترامپ از هر نظر در سلامتی کامل به سر میبرد و همه آزمایشهایی که روی وی انجام شده است نرمال و عادی بوده است و هیچ گونه مشکل خاصی در این آزمایشها مشاهده نشده است.

  جکسون افزود؛ همه آزمایشهای پاراکلینیکی به ما ثابت کرد که ترامپ هیچ گونه مشکلی برای ادامه ریاست جمهوری ندارد. وضعیت فشار خون، وضعیا قلبی، آزمایشات مربوط به آلزایمر و… او عالی است و از روانشناختی نیز در وضعیت کاملا خوبی به سر می‌برد و من در این زمینه هیچ نگرانی درباره او ندارم.

  وی همچنین گفت که ترامپ قصد دارد طی یکی دو سال آینده 5 تا 10 کیلوگرم از وزن خود کاهش بدهد. تنها چیزی که ما روی آن تمرکز خواهیم کرد رژیم غذایی و ورزش کردن است. با این حال وی گفت که ما هیچ غذایی را برای وی منع نمیکنیم و فقط به وی توصیه هایی خواهیم داشت.

  پزشک ترامپ همچنین گفت که او نه در گذشته و نه الان الکل و سیگار مصرف نکرده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار