رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • ساعت ٧ صبح دیروز-یکشنبه-مأموران کلانتری 125 یوسف آباد درتماس تلفنی رهگذران از کشف جسد مرد سالمندی در پیاده رو کنار جوی آب باخبرشدند.

  به گزارش عصرساری،دقایقی بعد هم آنها راهی خیابان بیست و چهارم یوسف آباد شده و با جسد مردی حدود ٧٠ ساله مواجه شدند.

  آنها پس ازبررسی‌های مقدماتی پی بردند پنجره طبقه پنجم ساختمانی که جسد در مقابلش افتاده، بازاست. با این احتمال که قربانی ماجرا ساکن طبقه پنجم است، مأموران وارد ساختمان شدند و زنگ آپارتمان را به صدا درآوردند.چند لحظه بعد زنی با چشمان خواب آلود در را به روی مأموران باز کرد.

  او که ازدیدن مأموران متعجب شده بود درپاسخ به سؤالات آنها گفت، همسرش که استاد دانشگاه هنرهای نمایشی شهر «سانفرانسیسکو»ی امریکاست یک هفته قبل برای دیدن خانواده‌اش به ایران آمده است و شب قبل برای استراحت به اتاق خوابش رفته و در حال حاضرهم خواب است.

  بدین ترتیب مأموران ازآن زن خواستند از حضور شوهرش در اتاق اطمینان حاصل کند ولی زمانی که او وارد اتاق شد با دیدن جای خالی همسرش به طرف مأموران آمد و موضوع را به آنها اطلاع داد.

  بدین ترتیب از زن میانسال خواسته شد همراه مأموران برای شناسایی جسدی که پایین ساختمان افتاده بود برود. بدین ترتیب او پس ازحضوردرخیابان درحالی که شوکه شده بود جسد شوهرش را شناسایی کرد. با توجه به اینکه شواهد ازمرگ خودخواسته استاد دانشگاه حکایت داشت، بازپرس مرادی، دستورانتقال جسد به پزشکی قانونی را صادرکرد تا علت دقیق و زمان مرگ مشخص شود. همچنین تیمی ازکارآگاهان جنایی نیزمسئول تحقیق درباره انگیزه مرگ مرموز وی شدند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار