رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 11 December
 • نخست وزیر مجارستان با انتقاد از تحریم ها و رفتار اتحادیه اروپا علیه روسیه گفت علیرغم تمامی فشارها، روسیه امروز دوباره به یک بازیگر مهم در عرصه بین المللی تبدیل شده است.

  به گزارش عصرساری،به نقل از تاس، «ویکتور اوربان» نخست وزیر مجارستان طی سخنانی از سیاستهای اتحادیه اروپا در قبال روسیه انتقاد کرد.

  بر اساس این گزارش، وی در گفتگو با یک نشریه آلمانی گفت: اتحادیه اروپا متوجه رفتار خود با روسیه نیست. باید همزمان از (ابزار) فشار و آمادگی برای همکاری (در قبال روسیه) استفاده کرد.

  وی افزود: سیاست اتحادیه اروپا در برابر روسیه بد و یک طرفه است. مجارستان تاثیری مشروط (بر اتحادیه اروپا) داشته و تصمیم با قدرت های بزرگ اروپایی است که مسلما به دنبال وضع تحریم ها علیه روسیه هستند.

  نخست وزیر مجارستان با این حال در خصوص به رای گذاشتن تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه روسیه تاکید کرد: ما از حق وتو خود استفاده نکردیم تا وحدت اتحادیه اروپا حفظ شود.

  اوربان در ادامه سخنان خود با اشاره به سیاستهای پوتین در روسیه در برابر تحریم های اروپا گفت: به هرحال، علیرغم این شرایط، پوتین بار دیگر کشورش را قدرتمند ساخته و روسیه مجددا به یک بازیگر در عرصه بین المللی تبدیل شده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار