رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 20 November
 • استاندار مازندران با تاکید بر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در استان، گفت: با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود و دستگاه‌ها عملکرد خود درزمینهٔ اجرای اقتصاد مقاومتی را بررسی کنند و موانع را گزارش دهند.

  به گزارش عصرساری، محمد اسلامی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران با تأکید بر اجرایی شدن فرمان رهبری در مازندران، گفت: دستگاه‌ها عملکرد خود درزمینهٔ اجرای اقتصاد مقاومتی را بررسی کنند و موانع را گزارش دهند.
  وی بابیان اینکه هیچ قصوری در اجرای اقتصاد مقاومتی قابل‌بخشش نیست، اظهار کرد: تشکیل جلساتی بدون خروجی و راهکار عملیاتی آفتی برای دستگاه‌های اجرایی است.
  استاندار مازندران قانون رفع موانع تولید را یک فرصت دانست و افزود: این قانون دارای سرفصل‌های هدفمند و مؤثری است که می‌تواند برای رونق این بخش در استان کارساز باشد.
  اسلامی اشتغال و معیشت را مهم‌ترین دغدغه مردم استان خواند و گفت: توانمندسازی خانوارهای روستایی در بخش تولیدات دامی و استفاده از ظرفیت‌های روستاها می‌تواند در ایجاد اشتغال مؤثر باشد.
  وی به پرداخت تسهیلات به روستائیان اشاره و تأکید کرد: با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود و می‌توان با استفاده از ظرفیت عظیم روستائیان در مازندران برای رونق اشتغال روستایی تلاش کرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار