رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۰ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 2 June
 • مرد برنج فروش زمانی که به محل قرار دیدار با چند طلبکار رفته بود، وقتی خود را در محاصره آنها دید سوار بر خودروی وانت نیسان‌اش شد و با زیرگرفتن یکی از آنها، از محل گریخت و باعث مرگ او شد. سرانجام کارآگاهان جنایی پس از چند ماه جست‌و‌جو توانستند او را خرداد امسال بازداشت کنندعامل قتل چندروزقبل دردادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه ایستاد.

  به گزارش عصرساری،براساس محتویات موجود در پرونده، یکی از شاهدان ماجرا به بازپرس کشیک قتل پایتخت که در صحنه حادثه حضور داشت گفته بود: «سال گذشته حدود دو میلیون تومان به مرد برنج فروش پول دادم تا برایم برنج بیاورد. او قرار بود یک هفته‌ای برنج را تحویل دهد که این یک هفته یک سال طول کشید و خبری از برنج نشد. به غیر از من مقتول هم ۹۰۰ هزار تومان به این برنج فروش داده بود تا برایش برنج بیاورد اما برای او هم برنج نیاورد. در این مدت چندین بار به سراغ مرد برنج فروش رفتیم تا پولمان را پس بگیریم اما او هر بار با وعده‌هایش فریب‌مان ‌داد. تا اینکه روز حادثه یکی از دوستانم تماس گرفت و گفت با اودرخیابان سراج قرار گذاشته است. با اطلاع از این ماجرا به همراه مقتول و پسرم و یکی از آشنایانمان به سراغ مرد برنج فروش رفتیم. اما او با دیدن ما سوارماشینش شد تا فرار کند. اما مقتول که محمد نام داشت مقابل خودروی او ایستاد تا مانع فرارش شود. ولی او ماشین را به حرکت درآورد و پس از زیر گرفتن محمد، از صحنه جنایت گریخت.متهم فراری سرانجام دستگیر شد و چند روزقبل در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حشمت‌الله توکلی و مستشاری قاضی محمدی از خود دفاع کرد.وی گفت: «روزحادثه بشدت ترسیده بودم و اضطراب داشتم. به‌همین خاطر از ترس فرارکردم اما به هیچ عنوان قصد کشتن کسی را نداشتم. ضمن اینکه مرد جان باخته راهم ندیدم.» در این جلسه اولیای دم نیز از دادگاه درخواست قصاص کردند.
  سرانجام قضات صبح دیروز پس از مشورت با یکدیگر قتل را شبه عمد تشخیص دادند و متهم را به پرداخت دیه، پنج سال حبس، دو سال تبعید و دوسال محرومیت از رانندگی محکوم کردند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار