رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
 • رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران:

  نقش روستائیان در پیروزی انقلاب بر کسی پوشیده نیست

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران، گفت: نقش بی‌بدیل روستائیان و عشایر در میان صنوف مختلف مردم، در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

  به گزارش عصرساری، حجت‌الاسلام یوسف یوسف پور در جلسه کمیته روستایی عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی بابیان اینکه حضور پررنگ مردم درصحنه‌های مختلف سبب شده که انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در برابر تمام دنیا و ترفندهای پیچیده دشمن حفظ شود، گفت: باید افکار عمومی را در مسیر حفظ ارزش‌های اسلامی نگهداری و پاسداری کنیم.

  وی بابیان اینکه باید برگزاری جشن‌های دهه فجر را در روستاها پررنگ‌تر اجرا شود، خاطرنشان کرد: نقش بی‌بدیل روستائیان و عشایر در میان صنوف مختلف مردم، در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به دشمنان انقلاب اسلامی، تصریح کرد: دشمنان قسم‌خورده‌ای داریم که در این سال‌ها همیشه به دنبال آتش زدن انقلاب اسلامی هستند اما مردم با پشتیبانی از ولایت‌فقیه نگذاشتند خلائی به کشور و اسلام وارد شود.

  یوسف پور با تأکید بر حضور پرشور مردم در جشن انقلاب، اذعان کرد: در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی باید با برنامه‌ریزی دقیق نسبت به اجرای برنامه‌ها و جشن‌های مربوطه، دستاوردهای انقلاب اسلامی را به مردم معرفی کنیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار