رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 11 December
 • مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری:

  مدیریت پسماند شهری نیاز به فرهنگسازی دارد

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با اشاره به مشارکت شهروندان در اجرای طرح تپش، اظهار کرد: آموزش و فرهنگ‌سازی دو مقوله اساسی در راستای ارتقاء سطح آگاهی شهروندان درزمینهٔ بازیافت و مدیریت پسماند بوده که در این زمینه اقدامات مؤثری در دستور کار قرارگرفته است.

  به گزارش عصرساری،عباس رجبی با تأکید بر حفظ سلامت شهر و شهروندان، گفت: طرح تپش (تفکیک پسماند شهر) اصلی‌ترین برنامه سازمان مدیریت پسماند و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مرکز استان برای تأمین الگوهای سلامت شهروندان است.

  وی با اشاره به مشارکت شهروندان در اجرای طرح تپش، اظهار کرد: آموزش و فرهنگ‌سازی دو مقوله اساسی در راستای ارتقاء سطح آگاهی شهروندان درزمینهٔ بازیافت و مدیریت پسماند بوده که در این زمینه اقدامات مؤثری در دستور کار قرارگرفته است.

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند اجرای این طرح را سبب کاهش تولید زباله دانست و بیان کرد: با تفکیک زباله‌های تر و خشک، عملیات بازیافت تسهیل و تسریع خواهد شد.

  رجبی با اشاره به اینکه اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ، گام مؤثری درزمینهٔ تأمین الگوهای سلامت شهروندان خواهد بود، تصریح کرد: این امر از مشکلات و معضلات پیش روی استان نیز است و با عزمی که مدیریت شهری مرکز استان دارد ساری به شهر پیشرو درزمینهٔ تفکیک زباله از مبدأ تبدیل خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار