رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Monday 17 December
 • سرمربی تیم استقلال ساری بابیان اینکه هدف اصلی، حفظ سهمیه لیگ برتری فوتسال مازندران است، گفت: متأسفانه درزمانی که تیم در بدترین شرایط مالی به سرمی برد، کسی هم پیگیر امور این تیم نیست.

  به گزارش عصرساری، نجمه مسلمی بعد از شکست تیمش برابر دانشگاه آزاد، گفت: دانشگاه آزاد تیم مدعی قهرمانی است و شکست تیم بی‌انگیزه ما قابل پیش‌بینی بود.

  وی به انسجام تیم دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: این تیم بیشترین نفرات ملی‌پوش را در اختیار دارد که قابل‌مقایسه با استقلال ساری نبود.

  سرمربی تیم استقلال ساری با تأکید بر حل نشدن مشکلات مالی این تیم، اظهار کرد: هفته پیش در برابر تیم صدرنشین پالایش نفت آبادان قرار گرفتیم، این هفته برابر دانشگاه آزاد بازی داشتیم و هفته یازدهم برابر تیم ملی حفاری اهواز باید به میدان برویم و در این شرایط نمی‌توان از استقلال ساری که در وضعیت بحرانی مالی قرار دارد، انتظار معجزه داشت.

  مسلمی بابیان اینکه متولیان ورزش مازندران حامی استقلال ساری باشند، افزود: در بازی حساس امروز برابر تیم دانشگاه آزاد، تنها گل تیم ما را الناز عبدالهی که یک بازیکن 16 ساله بوده و تجربه بسیار کمی در بازی‌های لیگ داشته به ثمر رسانده و این نشان می‌دهد که تیم ما با حمایت بیشتر متولیان ورزش استان می‌تواند لیاقت و شایستگی‌های خود را نشان دهد.

  وی با اشاره به اینکه استقلال ساری تنها نماینده مازندران در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه‌های کشور است، تصریح کرد: انتظار ما این است که تا دیر نشده مسئولان بیدار شوند و با اندک حمایتشان از تیم استقلال این شرایط را فراهم کنند تا در نیم‌فصل دوم بتوانیم شرایط را برای حضوری پرقدرت آماده کنیم.

  سرمربی تیم استقلال ساری بابیان اینکه هدف اصلی، حفظ سهمیه لیگ برتری فوتسال مازندران است، خاطرنشان کرد: متأسفانه درزمانی که تیم در بدترین شرایط مالی به سرمی برد، کسی هم پیگیر امور این تیم نیست.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار