رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الإثنين ۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 30 March
 • دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پستی توئیتری خطاب به ترزا می، با نوشتن شناسه‌ای اشتباه، این پست را برای شخص دیگری ارسال کرد.

  به گزارش عصرساری،در پی انفجاری که در متروی لندن رخ داد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشار پستی توئیتری در خصوص این حادثه گفت: ” حمله دیگری در لندن توسط یک تروریست‌ بازنده صورت گرفت. آنها بیمار هستند و تحت نظارت پلیس اسکاتلندیارد. باید آنها را بیشتر تحت نظر قرار داد. “چه کسی مخاطب سوتی جدید ترامپ است؟ عکس

  این پست طعنه آمیز ترامپ، واکنش نخست وزیر انگلیس را در پی داشت. ترزا می در پاسخ توئیت ترامپ گفت: ” هرگز فکر نمی‌کنم که چنین گمانه‌زنی‌هایی کمکی به حل مساله مقابله با تروریست‌ها به ویژه داعش کند. ”

  و اما کشمکش‌ها و بازی‌های توئیتری این دو به اینجا ختم نشد و ترزا می که هنوز از ترامپ کینه به دل داشت پس از بازتوییت ویدئوهای یک گروه راست افراطی در مورد مسلمانان در صفحه ترامپ، این اقدام را اشتباه خواند و از آن انتقاد کرد. پس از آن ترامپ بار دیگر دست به توئیت شد و پاسخ ترزا را داد اما با شناسه‌ای اشتباه که متعلق به شخص دیگری غیر از ترزا می است.

  ترامپ در توئیت خود نوشت: “‘ترزا می’ به جای گیر دادن به من، حواست به تروریسم اسلامی رادیکال و مخربی باشد که در داخل انگلستان اتفاق می‌افتد!” ترامپ این پست را برای کاربری به آی دی @theresamay ارسال کرده است در حالی که آی دی صفحه شخصی ترزا می در توییتر @TheresaMayPM است.

   

  سوتی جدید ترامپ

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار