رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲۶ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 15 December

استاندار کرمانشاه گفت: هر مدیری که تعهد ایجاد اشتغال می دهد باید پایان سال جوابگوی تعهدات خود باشد. اگر وعده‌ها محقق نشود، توجیهات و اما و اگرهای مدیران را نمی پذیرم.

به گزارش عصرساری،هوشنگ بازوند  استاندار کرمانشاه  با بیان اینکه با شعار، اشتغال ایجاد نمی شود، گفت: هر مدیری که تعهد ایجاد اشتغال می دهد باید پایان سال جوابگوی تعهدات خود باشد. اگر وعده‌ها محقق نشود، توجیهات و اما و اگرهای مدیران را نمی پذیرم.

وی بیان داشت: مدیرانی که میثاق نامه ایجاد اشتغال را امضا می‌کنند اگر نتوانند به وعده ها و تعهدات خود درخصوص ایجاد اشتغال عمل کنند، بعداز بازه زمانی مدنظر، امضای آنها در واقع به منزله ی امضای استعفایشان محسوب می شود آستانه تحمل مردم درخصوص بیکاری، دیگر اجازه کوتاهی نمی‌دهد باید با برنامه ریزی درست، شرایط اشتغال را برای مردم فراهم کنیم.

بازوند تاکید کرد: اشتغال روی کاغذ به درد مردم استان نمی‌خورد برای راستی آزمایی آمارها و وعده های مدیران درخصوص ایجاد اشتغال، باید ساز و کار مطمئنی تعریف شود.

وی یادآور شد: آمار فعلی بیکاری استان کرمانشاه، ماحصل عملکرد مسئولینی است که دور همین میز در این جلسه جمع شده اند. با شعار دادن اشتغال ایجاد نمی شود.

 

بازوند گفت: نرخ بیکاری استان چهار سال پیش 16 درصد بوده و الان به 22 درصد رسیده که این افزایش حاصل عملکرد ضعیف دستگاه ها است.

اخبار مرتبط

نظراتآخرین اخبار