رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۳ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 7 April
 • استاندار کرمانشاه گفت: هر مدیری که تعهد ایجاد اشتغال می دهد باید پایان سال جوابگوی تعهدات خود باشد. اگر وعده‌ها محقق نشود، توجیهات و اما و اگرهای مدیران را نمی پذیرم.

  به گزارش عصرساری،هوشنگ بازوند  استاندار کرمانشاه  با بیان اینکه با شعار، اشتغال ایجاد نمی شود، گفت: هر مدیری که تعهد ایجاد اشتغال می دهد باید پایان سال جوابگوی تعهدات خود باشد. اگر وعده‌ها محقق نشود، توجیهات و اما و اگرهای مدیران را نمی پذیرم.

  وی بیان داشت: مدیرانی که میثاق نامه ایجاد اشتغال را امضا می‌کنند اگر نتوانند به وعده ها و تعهدات خود درخصوص ایجاد اشتغال عمل کنند، بعداز بازه زمانی مدنظر، امضای آنها در واقع به منزله ی امضای استعفایشان محسوب می شود آستانه تحمل مردم درخصوص بیکاری، دیگر اجازه کوتاهی نمی‌دهد باید با برنامه ریزی درست، شرایط اشتغال را برای مردم فراهم کنیم.

  بازوند تاکید کرد: اشتغال روی کاغذ به درد مردم استان نمی‌خورد برای راستی آزمایی آمارها و وعده های مدیران درخصوص ایجاد اشتغال، باید ساز و کار مطمئنی تعریف شود.

  وی یادآور شد: آمار فعلی بیکاری استان کرمانشاه، ماحصل عملکرد مسئولینی است که دور همین میز در این جلسه جمع شده اند. با شعار دادن اشتغال ایجاد نمی شود.

   

  بازوند گفت: نرخ بیکاری استان چهار سال پیش 16 درصد بوده و الان به 22 درصد رسیده که این افزایش حاصل عملکرد ضعیف دستگاه ها است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار