رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الإثنين ۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 30 March
 • فرمانده انتظامي استان اصفهان:

  اصناف بخشی از فرآيند توليد امنيت در جامعه هستند

  فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينكه اصناف ويترين جامعه و در معرض ديد همگان قرار دارند از آن‌ها به عنوان بخشي از فرآيند توليد امنيت در جامعه ياد كرد.

  به گزارش عصرساری،سردارمهدی معصوم‌بیگی در نشست مشترک با رئیس و اعضای اتاق اصناف استان اصفهان اظهار داشت: اصناف ویترین جامعه و در معرض دید همگان قرار دارند و به همین دلیل امنیت آن‌ها از اهمیت بالایی برای پلیس برخوردار است.

  وی با بیان اینکه اصناف بخشی از فرآیند تولید امنیت در هر شهر و کشوری است تصریح کرد: عدم وجود امنیت در این بخش می تواند ترویج دهنده عدم احساس امنیت در بین شهروندان باشد.

  فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اتحادیه‌های صنفی باید در جهت ترویج و توسعه شهر هوشمند که از مؤلفه‌های آن ارتقای استفاده از تجهیزات الکترونیکی در سطح اماکن تجاری و استفاده از ظرفیت مؤسسه‌های خدمات حفاظتی و مراقبتی انتظام است، تلاش کنند.

  وی با بیان اینکه وجود امنیت در بخش اصناف می‌تواند در توسعه نظم و امنیت در جامعه و افزایش احساس امنیت شهروندان مؤثر باشد، ادامه داد: در این زمینه پلیس اصفهان آماده ارتقای همکاری‌ها در بخش آموزش همگانی، مشارکت عمومی، ساماندهی صنوف فاقد پروانه و توسعه بازرسی‌های هدفمند و مشترک از واحدهای صنفی است.

  معصوم‌بیگی از تشکیل کارگروه‌های تخصصی مشترک به تفکیک صنوف خبر داد و گفت: در این کارگروه‌ها مشکلات صنوف مختلف در حوزه‌های امنیتی و انتظامی مورد بررسی قرار گرفته و به صورت تخصصی رسیدگی می‌شود.

  رسول جهانگیری نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از همکاری پلیس استان در جهت ایجاد فضای امن و آرام در بین صنوف اظهار داشت: امنیت یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین نیازهای هر جامعه‌ای است و بدون امنیت زمینه و بستری برای هیچ نوع فعالیتی فراهم نمی‌شود.

  رئیس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه اصناف قدردان تلاشگران عرصه نظم و امنیت هستیم، گفت: تعامل خوبی بین پلیس و اصناف در راستای انجام بازرسی‌های مشترک و برخورد قانونی با متخلفان در این حوزه وجود دارد و همین تعامل و ارتباط‌ها موجب امنیت پایدار در حوزه کسب و کار شده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار