رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۳ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 7 April
 • به گزارش عصرساری،نایب رئیس فدارسیون کشتی گفت: وزیر ورزش و جوانان قول مساعد برای پرداخت پاداش معادل مدال طلا که ۶۰ سکه بهار آزادی است را به علیرضا کریمی داد. به گزارش تسنیم، حمید بنی‌تمیم در حاشیه مسابقات کشتی بین‌المللی جام شاهد که در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می‌شود با تاکید بر اینکه مسابقات جام […]

  به گزارش عصرساری،نایب رئیس فدارسیون کشتی گفت: وزیر ورزش و جوانان قول مساعد برای پرداخت پاداش معادل مدال طلا که ۶۰ سکه بهار آزادی است را به علیرضا کریمی داد.

  به گزارش تسنیم، حمید بنی‌تمیم در حاشیه مسابقات کشتی بین‌المللی جام شاهد که در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می‌شود با تاکید بر اینکه مسابقات جام کودک و شاهد در سطح بسیار بالایی برگزار شد، اظهار داشت: تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات مانند روسیه، ارمنستان، آذربایجان و تیم‌های دیگر از صاحب نام‌های کشتی جهانی هستند.

  نائب رئیس فدارسیون کشتی با بیان اینکه سیاست فدارسیون در اهدای میزبانی مسابقات کشتی ایجاد تحول در کشتی استان‌ها است، افزود: استان‌ها با میزبانی در مسابقات حق شرکت تیم‌ بومی را دارند که ایجاد انگیزه برای ورزشکاران و مربیان استان می‌کند.

  بنی‌تمیم با اشاره به اینکه با رئیس هیئت کشتی و اداره‌کل ورزش و جوانان البرز برای تجلیل از علیرضا کریمی صحبت‌هایی انجام شد، عنوان کرد: در همین مسابقات یک برنامه تجلیل از علیرضا کریمی انجام می‌شود.

  وی با بیان اینکه در دوره قبل که علیرضا کریمی در مقابل حریف رژیم صهیونیستی روبه‌رو نشد علیرغم نامه‌نگاری‌های فدراسیون کشتی کمک مناسبی از طرف وزارت ورزش و جوانان انجام نشد، گفت: وزیر ورزش و جوانان قول مساعد برای پرداخت پاداش معادل مدال طلای جهانی که 60 سکه بهار آزادی است را به علیرضا کریمی داد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار