رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
 • الجمعة ۷ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Friday 16 November
 • در حالی که خبری مبنی بر «عدم تصویب رفع حصر در آخرین جلسه شورای امنیت» از قول عزت الله ضرغامی در خروجی‌های رسانه‌های رسمی قرار گرفته است، ضرغامی در گفت‌وگو با امتداد می‌گوید:

  به گزارش عصرساری،

  در حالی که خبری مبنی بر «عدم تصویب رفع حصر در آخرین جلسه شورای امنیت» از قول عزت الله ضرغامی در خروجی‌های رسانه‌های رسمی قرار گرفته است، ضرغامی در گفت‌وگو با امتداد می‌گوید:

  این مربوط به خبر قدیمی‌تر از جلسات شورای امنیت ملی است مربوط به روزهای اخیر نیست. بارها در این باره گفته شده است و آقای محسنی اژه‎ای نیز در یکی از سخنانشان این را اعلام کردند. این خبر در واقع مربوط به دو سه ماه قبل بوده که رفع حصر تصویب نشده است.

  همان بحثی که قبلا انجام گرفته بوده توسط بعضی مسوولین گفته شده است و بحث جدیدی در میان نیست. من در جریان تصمیمات جدید شورای امنیت ملی نیستم.

  کیوان خسروی مسوول دبیرخانه شورای امنیت ملی درباره جلسه چندماه گذشته شورای امنیت ملی درباره حصر در پاسخ به محسنی اژه ای گفته بود: در این جلسه موضوع حصر که در دستور جلسه شورا نیز نبوده و در قالب اطلاع رسانی پیرامون گشایش‌های ایجاد شده در وضعیت محصورین مطرح گردیده هیچگونه تصمیم جدیدی در خصوص اصل موضوع حصر اتخاذ نشده است.

  وی همچنین در باره بحث اطلاع رسانی در خصوص تصمیمات شورای امنیت ملی گفته بود: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به عنوان تنها مرجع رسمی و قانونی اعلام مصوبات و تصمیمات شورا در مقاطعی که نیاز به اطلاع رسانی در مورد این پرونده وجود داشته باشد به صورت مقتضی در این خصوص اقدام خواهد کرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار