رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Monday 19 November
 • نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: آگهی مناقصه فرودگاه سقز امروز در روزنامه چاپ شده است و تا دو سال آینده این پروژه تکمیل می‌شود.

  به گزارش عصرساری،«محسن بیگلری» در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور نمایندگان کمیسیون برنامه و بودجه مجلس که روز سه شنبه(7 آذر) در سنندج برگزار شد، اظهار کرد : صنعت و کارخانجاتی در استان کردستان وجود ندارد و تعداد محدودی هم که وجود داشتند اکنون تعطیل هستند.

  وی مشکل اصلی استان را نبود زیرساخت‌ها دانست و گفت: وضعیت پروازهای فرودگاه سنندج هم خوب نیست هم‌چنین هیچ خطوط ریلی هم در کردستان وجود ندارد.

  نماینده سقز و بانه به آمار مرگ و میر جاده‌های استان در سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۳۶۵ نفر در جاده های استان کشته شده اند که میانگین آن هر روز یک نفر کشته است.

  وی با انتقاد از این‌که چرا باید کردستان با دیگر استان‌های کشور وضعیت متفاوتی داشته باشد، تصریح کرد: متأسفانه زنجیره تولید ما هم ناقص است و تک محصولی هستیم.

  بیگلری در ادامه تسریع در پروژه راه‌آهن «سنندج – همدان»، کریدور شمال – جنوب و توسعه فرودگاه سنندج را خواستار شد و اظهار امیدواری کرد نمایندگان مجلس کمک کنند که منطقه اقتصادی بانه و مریوان هم به نتیجه برسد.

  وی یادآور شد: آگهی مناقصه فرودگاه سقز امروز در روزنامه چاپ شده است و تا دو سال آینده این پروژه تکمیل می‌شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار