رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۰
 • 2018 Monday 19 November
 • شرکت ال‌جی نسخه بتای اندروید اوریو را برای بعضی از گوشی‌های V30 و V30 پلاس عرضه کرده است. این بروزرسانی سایزی در حدود ۱٫۲ گیگابایت دارد و شامل تعدادی از برترین ویژگی‌های اندروید اوریو یعنی قابلیت تصویر در تصویر و آیکون‌های تطبیق‌پذیر می‌شود.

  به گزارش عصرساری،

  شرکت ال‌جی نسخه بتای اندروید اوریو را برای بعضی از گوشی‌های V30 و V30 پلاس عرضه کرده است. این بروزرسانی سایزی در حدود ۱٫۲ گیگابایت دارد و شامل تعدادی از برترین ویژگی‌های اندروید اوریو یعنی قابلیت تصویر در تصویر  و آیکون‌های تطبیق‌پذیر می‌شود.  آخرین بسته امنیتی اندروید و بهبود بعضی از مشکلات قبلی هم در این بروزرسانی وجود دارد.

  شرکت ال‌جی به شکل رسمی اعلام کرده که قصد دارد نسخه نهایی و بدون مشکل اندروید ۸٫۰ را در ماه دسامبر برای کاربران کره‌ای عرضه کند.

  اگر شما هم در میان کاربران گوشی‌های V30 و V30 پلاس هستید اما این بروزرسانی در اختیارتان قرار نگرفته تعجب نکنید چون ال‌جی تصمیم گرفته این نسخه بتا را ابتدا در اختیار کاربران کشور کره‌جنوبی قرار دهد. گرچه ممکن است دانستن این نکته ناامیدکننده باشد اما انتشار محدود نسخه بتا نشان می‌دهد ال‌جی چند قدم بیشتر با انتشار نسخه اصلی اندروید اوریو فاصله ندارد بنابراین باید منتظر عرضه نسخه نهایی آن برای گوشی‌های V30 باشیم.

  شرکت ال‌جی به شکل رسمی اعلام کرده که قصد دارد نسخه نهایی و بدون مشکل اندروید ۸٫۰ را در ماه دسامبر برای کاربران کره‌ای عرضه کند. طبق پیش‌بینی کارشناسان احتمالا گوشی بعدی که بروزرسانی اندروید جدید را دریافت خواهد کرد مدل G6 است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار