رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۸ رمضان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 23 May
  • شنبه 25 نوامبر 2017 - 08:43
  • کد خبر : 87497
  • خبر1
  • چاپ خبر : مبنای عمل بسیج، تفکر بسیجی است
  فرمانده سپاه ساری:

  مبنای عمل بسیج، تفکر بسیجی است

  فرمانده سپاه ساری با اشاره به اینکه بسیج به دنبال هدف‌های مقدس است، اظهار کرد: ملاک و مبنای عمل بسیج، تفکر بسیجی است و اهداف این نهاد همان شاخصه‌های اسلام ناب بوده که در مفاهیم عدالت، امامت، اجتهاد و انتظار قابل‌بحث است.

  به گزارش عصرساری، سرهنگ علی خادم به مناسبت هفته بسیج در سخنان قبل از خطبه نماز جمعه این هفته ساری به فصل مشترک بسیج و قرآن اشاره کرد و گفت: بسیج برگرفته از ایات قرآنی و عمیق و قابل‌توجه است و مشکلات پیش روی آن به خاطر نعمتی است که در وجود مبارکش است.

  وی با تأکید بر حفظ بصیرت در بسیجیان، اظهار کرد: ایمان و اخلاص، اطلاعت آگاهانه، ظلم‌ستیزی و ایستادن در کنار مظلومان جهان از ویژگی‌های بارز تفکر بسیج است.

   

  فرمانده سپاه ساری با اشاره به تفکر بسیجی، گفت: حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و بسط تفکر بسیجی از مأموریت‌های این نهاد است یعنی اگر خدشه‌ای به ارزش‌های اسلامی وارد شود، بسیج محکم می‌ایستد.

   

  خادم با اشاره به اینکه بسیج به دنبال هدف‌های مقدس است، اظهار کرد: ملاک و مبنای عمل بسیج، تفکر بسیجی است و اهداف این نهاد همان شاخصه‌های اسلام ناب بوده که در مفاهیم عدالت، امامت، اجتهاد و انتظار قابل‌بحث است.

   

  وی بابیان اینکه بسیج برای مقابله با هر تهدیدی آماده است، گفت: مقابله با جنگ نرم و آمادگی برای این تهدیدات با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، از اقدامات پیشگیرانه و شناخت مختلف ابعاد این تهدیدها است.

   

  فرمانده سپاه ساری بابیان اینکه بسیج مثل حججی‌ها را تربیت دینی کرده است، خاطرنشان کرد: ما خودمان را با تأسیس نیروهای پدافند هوایی، موشکی، دریایی و ساخت ادوات زرهی و تأسیس قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای وعده خداوند که پیروی حق بر باطل را نوید داد آماده کرده‌ایم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار