رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۵ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 16 October
 • معاون فنی عمرانی شهرداری ساری:

  اجرای پروژه‌های روان‌سازی ترافیکی در ساری

  معاون فنی عمرانی شهرداری ساری، گفت: تسهیل تردد وسایل نقلیه، تأمین فضای پارک مناسب خودرو از اقدامات مدیریت شهری در سال‌های اخیر بود.

  به گزارش عصرساری، عباس رشیدی با اشاره به تصویب طرح جامع ترافیک ساری، گفت: پروژه‌های عمرانی متعددی مانند اجرای میان‌گذر شمالی -بلوار ۳۰ متری به طول ۱۵۵۰ متر، میان‌گذر فرهنگ-طالقانی به نام خیابان شهید مهدوی، پل کابلی سردار شهید رنجبر، تقاطع غیره مسطح سردار شهید نوری، جاده ۲۶ متری ادامه بلوار داراب، پل روگذر شهیدان رضایی، زیرگذرهای فرح‌آباد، دخانیات، اتحاد و بلوار داراب به پل گردن از اقدامات مدیریت شهری در ۵ سال اخیر بود.

  وی احداث به اقدامات شهرداری در روان‌سازی ترافیک اشاره کرد و افزود: با توجه به رویکرد گردشگری شهرداری ساری و اجرای پروژه‌های مختلف مانند بوستان ولایت که در این راستا عملیاتی شده است و نیز تردد خودروهای شخصی در سطح شهر، تأمین فضای پارک خودرو را ضروری می‌نماید و با بررسی‌های صورت گرفته اجرای پارکینگ طبقاتی مکانیزه بلوار ارتش در دستور کار مدیریت شهری قرارگرفته است.

  معاون فنی عمرانی شهرداری ساری خاطرنشان کرد: بامطالعه بر روی نقاط کور ترافیکی سطح شهر، اجرای پروژه‌های دیگری در این زمینه در دستور کار قرارگرفته و عملیاتی خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار