رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۵ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 16 October
 • خبرنگاران عرب‌زبان در فضای مجازی به مصاحبه پرحاشیه سعد حریری نخست وزیر مستعفی لبنان با شبکه المستقبل واکنش نشان دادند.

  به گزارش عصرساری، شب گذشته سعد حریری، نخست وزیر مستعفی لبنان با شبکهالمستقبل مصاحبه کرد و فیلم عجیبی از او  منتشر شد.

  کاربران با مشاهده رفتارها و حرکات بدن سعد حریری تحلیل های جالبی درفضای مجازی منتشر کردند. وضعیت رفتاری سعد حریری به گونه‌ای بود که اضطراب و ناراحتی در چهره و حرکاتش موج می زد. حرکات به دور از آرامش نخست وزیر مستعفی لبنان و نگاه های مرموز و مکرری که به شخص حاضر در پشت دوربین می انداخت،به جای این که اتهامات را از رژیم سعودی بردارد بدتر باعث شد اتهام حصر سعد حریری متوجه سعودی ها شود. سعودی ها حتی عرضه برگزاری مصاحبه تشریفاتی با سعد حریری را نیز نداشتند و خطای فاحشی کردند.

  در فیلم پخش شده از مصاحبه سعد حریری با المستقبل مردی پشت سر مجری برنامه قرار دارد که توجه کاربران را جلب کرده است. نگاه سعد حریری در این مصاحبه چندین بار متوجه این مرد می شود و به نظر می رسد اشاراتی از طرف او دریافت می کند.

  کاربران و خبرنگاران واکنش های جالب و پر مفهومی در این باره منتشر کرده اند که می توانید برخی از این واکنش ها را مشاهده کنید.

  مریم بلعالیه خبرنگار الجزیره نوشت:مجری تلویزیون المستقبل خواسته یا ناخواسته با حریری مثل کسی که از دنیای خارج به دور بوده برخورد کرد آنچه در لبنان اتفاق افتاده را برایش نقل کرد،آنچه در روزنامه‌ها نوشته شده را به اطلاعش رساند واز اظهارات میشل عون برایش گفت گویی مطمئن بود حریری از آنجا که در ریاض بوده، بی‌خبر است.

  واکنش کاربران به مصاحبه سعد حریری+تصاویر

  فیصل قاسم خبرنگار سابق الجزیره نوشت: چرا لحن تند ضد ایرانی و ضد حزب الله در مصاحبه امشب حریری جایش خالی بود؟

  بیانیه نخست در اعلام استعفا پر از اتهام و حمله های تند به ایران بود اما مصاحبه امشب دیپلماتیک و ملایم بود.

  واکنش کاربران به مصاحبه سعد حریری+تصاویر

  فیصل القاسم همچنین نوشت: “مردی که در مقابل سعد حریری قرار داشت چه کسی بود؟”

  واکنش کاربران به مصاحبه سعد حریری+تصاویر

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار