رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۵ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 16 October
 • 2 پسر 28 و 21 ساله که در پوشش زنانه و با اسامی مرجان و میترا در یک نزاع مرد 45 ساله را با ضربات چاقو به قتل رسانده بودند، بازداشت شدند.

  به گزارش عصرساری، ساعت 04:00 دوشنبه مورخه 1396/08/22، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در خیابان شریعتی – خیابان هدیه به کلانتری 101 تجریش اعلام شد.

  با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد مردی 45 ساله به هویت مشخص که از ناحیه از ناحیه گوش دچار خونریزی شدید شده، فوت کرده است. شاهدان صحنه درگیری در اظهارات اولیه عنوان داشتند که دو خانم جوان را دیده اند که مقتول را به زمین هل داده و پس از آن با یک دستگاه خودرو پژو 207 سفید رنگ از محل متواری شدند.

  پسرهای دختر نما بعد از سلاخی مرد 45 ساله به دام افتادند + عکس

  پرونده در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ:

  با تشکیل پرونده مقماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  اظهارات شاهد صحنه درگیری:

  یکی از شاهدان صحنه درگیری در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت 03:50 مورخه 1396/08/22 با صدای درگیری بیدار شدم؛ از پنجره منزل که بیرون را نگاه کردم، متوجه ی صحنه درگیری دو خانم با آقایی شدم که دو نفری در حال کتک زدن وی بودند؛ یکی از این دو خانم مقتول را هل داد که مقتول روی زمین افتاد؛ در ادامه این دو نفر سوار یک دستگاه خودرو 207 سفیدرنگ شده و از محل متواری شدند.

  پسرهای دختر نما بعد از سلاخی مرد 45 ساله به دام افتادند + عکس

   

  دستگیری پسرهای دختر نما:

  همزمان با آغاز تحقیقات، شاهد دیگری که دو خانم متواری شده را برای دومین بار در صحنه جنایت مشاهده کرده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: دو خانمی که سوار بر خودرو پژو 207 از محل متواری شده بودند را زمانی که اورژانس به محل رسیده بود، سوار بر خودرو 207 مشاهده کردم که مجددا به محل درگیری برگشته بودند؛ این دو نفر با مشاهده ماشین اورژانس به سرعت از محل متواری شدند اما من در همان لحظه کوتاه توانستم قسمتی از شماره پلاک خودرو آنها را به خاطر بسپارم.

  پسرهای دختر نما بعد از سلاخی مرد 45 ساله به دام افتادند + عکس

  با اطلاعات بدست آمده از شماره پلاک خودرو دو خانم متواری شده از صحنه، کارآگاهان اقدام به شناسایی مالک خودرو پژو 207 در منطقه پاسداران کردند؛ بلافاصله کارآگاهان به این محل مراجعه و در ساعت 14:00 مورخه 1396/08/22 اقدام به دستگیری دو خانم به نام‌های مرجان (28 ساله) و میترا (21 ساله) کردند که در همان لحظه دستگیری مشخص شد این دو نفر دو جنسیتی هستند.

  اعترافات متهمان:

  مرجان و میترا پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتا به درگیری با مقتول و همچنین ضرب و شتم وی با ضربات قفل فرمان اعتراف کردند.

  پسرهای دختر نما بعد از سلاخی مرد 45 ساله به دام افتادند + عکس

  سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با دستور بازپرس محترم پرونده، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهمان جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شدند و تحقیقات از متهمان همچنان در اداره دهم پلیس آگاهی در حال انجام است.

  اخبار مرتبط

  نظرات



  آخرین اخبار