رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۵ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 16 October
 • حجت‌الاسلام فرحزاد، کارشناس مذهبی، در خصوص وقوع زلزله، پیام‌های آن و چگونگی در امان ماندن از آن توضیحاتی ارائه می‌دهد.

  به گزارش عصرساری، شب گذشته، پس لرزه‌های زلزله عراق، بخش‌های غربی کشور ما را هم لرزاند؛ زلزله‌ بزرگی که تا کنون خسارات مالی و جانی را بر هم‌میهنان ما وارد کرده است.

  ویدئویی با همین حال و هوا ببینید از حجت‌الاسلام فرحزاد، در برنامه سمت خدا؛ صحبت‌هایی در خصوص حکمت وقوع این بلایای طبیعی و برخورد ما با این حوادث.

  حجت‌الاسلام فرحزاد: در حقیقت  افراد مصیبت می بینند یا امتحانی پیش می آید عبرتی برای دیگران هستند، با صدقه و کارهای خیر بلایا را دفع کنید، اینها  امتحان‌های الهی است، عزیزانی که بستگانشان در این حوادث صدمه دیده‌اند به امید کمک دولت و دیگران نباشند، خودشان هر چقدر که در توان دارند از لحاظ مادی و معنوی کنند تا مشکلات بازماندگان حل شود.

  این زلزله‌ها باید یادآوری برای زلزله بزرگ قیامت باشد، یکی از سوره‌های قرآن به نام زلزال است، این زلزله‌ها تمام شدنی است و بیرون آمدن از قفس دنیا و بدن است ولی مهم ترین موضوع، زلزله قیامت است. هشدارهایی است تا ما خودمان را بسازیم برای زلزله بزرگ .

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار