رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۵ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 16 October
 • استاندار مازندران از سیاسی‌کاری در مدیریت استانی انتقاد کرد و گفت: نباید در برنامه‌ریزی و رسیدگی به امور مردم دیدگاه سیاسی را دخالت داد کما اینکه کار سیاسی در جای خود محترم است، کشمکش‌های سیاسی و شهر گرایی جایی در مدیریت استانی ندارد و نباید با ایجاد جوی پرتنش فرصت سرمایه‌گذاری را در استان کند کرد.

  به گزارش عصرساری، محمد اسلامی در جلسه شورای اداری مازندران با اشاره به معیشت مردمان این استان، گفت: برای توسعه‌یافتگی باید الگویی متوازن ارائه شود.

  وی به سهم بودجه استان اشاره کرد و گفت: باید به دنبال افزایش توان در بخش‌های تولیدی، کشاورزی و صنعتی استان بود.

  استاندار مازندران با تأکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: مازندران به‌اندازه کافی ظرفیت دارد تا بتواند در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از تولیدات و توان داخلی خود بهره‌مند شود و بازار خود را رونق ببخشد.

  اسلامی با اشاره به ظرفیت بالای انسانی در استان، خاطرنشان کرد: باید با ارائه برنامه‌های اقتصادمحور در جهت شکوفایی اقتصادی این استان تلاش کنیم و همه مسائل را بادید سیاسی ننگریم.

  وی از سیاسی‌کاری در مدیریت استانی انتقاد کرد و گفت: نباید در برنامه‌ریزی و رسیدگی به امور مردم دیدگاه سیاسی را دخالت داد کما اینکه کار سیاسی در جای خود محترم است، کشمکش‌های سیاسی و شهر گرایی جایی در مدیریت استانی ندارد و نباید با ایجاد جوی پرتنش فرصت سرمایه‌گذاری را در استان کند کرد.

  مدیریت ارشد استان با تأکید بر تشویق سرمایه‌گذاران، تصریح کرد: سخت‌گیری‌های بی‌جا را کنار بگذاریم و کارآفرینان را به سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در منطقه امیدوار سازیم.

  وی با انتقاد از بوروکراسی اداری و نامه‌نگاری‌های بیجا در استان، اظهار کرد: با تمرکززدایی، خداحافظی از بوروکراسی، نامه‌نگاری‌های غیرضروری و جلسات بی‌نتیجه و پیروی از برنامه‌های ارائه‌شده از سوی دولت با تمرکز بر توانمندی‌های بومی بتوان از فرصت محدود رشد و توسعه بیشترین بهره را برد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار