رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۷ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 24 January
  • یکشنبه 12 نوامبر 2017 - 20:56
  • کد خبر : 85065
  • خبر1
  • چاپ خبر : سعودی‌ها کوچک‌تر از آن‌اند که ایران را تهدید کنند

  امام‌جمعه موقت ساری به اظهارات اخیر مقامات آل سعود در خصوص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: رژیم آل سعود کوچک‌تر از آن است که بخواهد جمهوری اسلامی ایران را تهدید کند.

  به گزارش عصرساری، حجت‌الاسلام محمدقاسمی، امروز در نشستی با جمعی از فعالان فرهنگی و تبلیغی استان، به سیاست‌های خصمانه آل سعود در برابر کشورهای اسلامی منطقه اشاره کرد و گفت: امروز رژیم آل سعود به درماندگی رسیده است.

  استاد حوزه علمیه مازندران بابیان این‌که آتش فتنه‌ای که عربستان آغاز کرده دامن خودشان را خواهد سوزاند، افزود: آل سعود جنایت‌کار با اقدامات جنون‌آمیز در منطقه، پایان عمر خفت‌بار خود را می‌گذراند.

  قاسمی با تأکید بر اینکه تلاش رژیم فاسد و ظالم سعودی در خاموش کردن نور اسلام ناب در جهان بی‌فایده است، افزود: وعده الهی، گسترش جهانی اسلام ناب محمدی و نابودی و ذلت منافقان و کافران است.

  استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به حکومت اشغالگر قدس و حکومت ظالم و ستمگر آل سعود، گفت: این دو رژیم ظالم دو روی یک سکه بوده و منحوس و پلید هستند و جنایات و خیانت آن‌ها بر بشریت و مسلمانان، بر کسی پوشیده نیست.

  وی بابیان این‌که آل سعود با چراغ سبز آمریکا و حمایت‌های رژیم صهیونیستی کشتار مردم بی‌گناه یمن را آغاز کرد، افزود: چرا کشورهای عربی برای دفاع از مردم مسلمان و بی‌دفاع غزه ائتلافی تشکیل نمی‌دهند و مسلمانان یمنی را زیر رگبار موشک‌های خود می‌گیرند.

  قاسمی بابیان این‌که رژیم آل سعود با جنایت‌های یمن، زمینه سقوط و نابودی خود را فراهم کرده است، خاطرنشان کرد: این رژیم سرسپرده که فرمان‌بر آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است با اقدامات مذبوحانه‌اش دیگر هیچ جایگاهی در میان کشورهای اسلامی ندارد.

  امام‌جمعه موقت ساری با تأکید بر این‌که سرنوشتی همچون صدام و دیگر دیکتاتورهای ملعون منطقه برای رژیم آل سعود متصور است، تأکید کرد: این رژیم نامشروع دیگر به پایان نزدیک شده و دیگر راه برگشتی برایش باقی نمانده است.

  قاسمی بیان کرد: آن‌هایی که شعار حقوق بشر می‌دهند اکنون در برابر یاوه‌گویی‌های رژیم صهیونیستی، آمریکا و آل سعود ساکت نشسته‌اند و در مقابل مظلومیت زنان و کودکان مسلمان یمن خاموش شده‌اند که این مسئله بیانگر عدم درایت و بی‌حاصل بودن حقوق بشرشان است.

  وی در ادامه سخنان خود به اظهارات اخیر مقامات آل سعود در خصوص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: رژیم آل سعود کوچک‌تر از آن است که بخواهد جمهوری اسلامی ایران را تهدید کند.

  استاد حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این‌که جمهوری اسلامی پاسخ هر تحرکی را شدیدترین وجه ممکن خواهد داد، افزود: ایران اسلامی در دفاع از کشور و تمامیت ارزی خود باکسی تعارفی نخواهد داشت.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار