رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۵ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 16 October
 • معاون اجتماعی دادگستری استان خبر داد:

  اجرای طرح کمربند سبز در ساری

  معاون اجتماعی دادگستری استان به حاشیه‌نشینی به‌عنوان یکی از چهار آسیب مورد تأکید رهبری اشاره کرد و گفت: اجرای طرح جامع کاداستر و کمربند سبز ساری در اولویت قرار دارد.

  به گزارش عصرساری، حجت‌الاسلام سید مرتضی موسوی در جلسه پیشگیری از گسترش مناطق حاشیه‌نشین با اشاره به نبود امکانات در این مناطق، گفت: نباید بافت‌های فرسوده شهر را جزء مناطق حاشیه‌نشین و خطرپذیر محسوب کرد.

  وی با تأکید بر نقش امکانات رفاهی در کاهش آسیب‌های اجتماعی، اظهار کرد: اقدامات کوتاه‌مدت به‌منظور پیشگیری از گسترش بافت‌های ناکارآمد ضروری است.

  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران با اشاره به نقش پلیس در کاهش جرم، تصریح کرد: افزایش گشت‌های محسوس یا نامحسوس انتظامی موجب افزایش امنیت در مناطق حاشیه‌نشین می‌شود.

  وی به حاشیه‌نشینی به‌عنوان یکی از چهار آسیب مورد تأکید رهبری اشاره کرد و گفت: اجرای طرح جامع کاداستر و کمربند سبز ساری در اولویت قرار دارد.

  موسوی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اختصاص بودجه فوق‌العاده در اجرای برنامه حاشیه‌نشینی به دستگاه‌ها، باید گزارش اقدامات انجام‌شده درباره پیشگیری و جلوگیری از گسترش مناطق حاشیه‌نشین به این معاونت ارسال شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار