رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۵ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 16 October
 • نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

  مسئولان به وضعیت جاده ساری- تاکام رسیدگی کنند

  نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که رقم اعتباری این جاده را افزایش داده‌ایم، خاطرنشان کرد: مسئولین تخصیص لازم در این جاده را انجام نمی‌دهند و اهمیت خاصی برای این جاده قائل نمی‌شوند.

  به گزارش عصرساری، محمد دامادی با اشاره به پروژه ناتمام جاده ساری-تاکام، گفت: قدمت این جاده بسیار زیاد است، این جاده از ورودی های استان مازندران از سوی استان سمنان و استان اصفهان به ساری است.

  وی با تاکید بر اهمیت استراتژیک این جاده، تصریح کرد: این جاده از جنبه های مختلفی از جمله جاذبه های گردشگری و وجود گونه های مختلف حیوانات نادر بسیار باارزش است که باید به آن توجه کرد.

  نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که رقم اعتباری این جاده را افزایش داده ایم، خاطرنشان کرد: مسوولین تخصیص لازم در این جاده را انجام نمی دهند و اهمیت خاصی برای این جاده قائل نمی شوند.

  دامادی با بیان اینکه فاز اول این جاده از ساری به تاکام و فاز دوم این جاده از تاکام تا کیاسر است، افزود: متاسفانه تقریبا هفته ای یک کشته در این جاده داریم و حتی دو الی سه تصادف در این جاده رخ می دهد که منجر به مصدومیت افراد می شود.

  وی به پیگیری های مکرر در راستای ساخت ادامه جاده اشاره کرد و گفت: قرار بر آن بود که این دستور به ما ابلاغ شود اما هنوز هیچ موردی ابلاغ نشده و ما در انتظار پیمانکار دوم هستیم تا این فعالیت را آغاز کند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار