رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 March
 • خطیب جمعه ساری تأکید کرد:

  ضرورت تغییر نگاه دولت به مازندران

  خطیب جمعه ساری با تأکید بر ضرورت رشد اقتصادی استان، اظهار کرد: باید برای دستیابی به رشد اقتصادی مستمر و پایدار به‌عنوان یک اولویت راهبردی برای مازندران برنامه‌ریزی شود چون بدون رشد اقتصادی، نمی‌توان با فقر مقابله کرد.

  به گزارش عصرساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری، گفت: باید برای رسیدن مازندران به رشد اقتصادی و ریشه‌کن کردن فقر در این استان تلاش شود تا مردم به رفاه برسند.

  وی با تأکید بر ضرورت رشد اقتصادی استان، اظهار کرد: باید برای دستیابی به رشد اقتصادی مستمر و پایدار به‌عنوان یک اولویت راهبردی برای مازندران برنامه‌ریزی شود چون بدون رشد اقتصادی، نمی‌توان با فقر مقابله کرد.

  نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به حضور میلیون‌ها نفر از مردم کشورمان، کشورهای اسلامی و عراق در پیاده‌روی اربعین تصریح کرد: این حرکت عظیم نماد اقتدار شیعیان و اتحاد سربازان امام حسین (ع) در دفاع از دین است.

  خطیب جمعه ساری با قدردانی از هزینه شدن موقوفات امام حسین در 40 روز گذشته، توسعه وقف‌های جدید با نیت گسترش کتاب‌خوانی، درمان بیماران و برگزاری جشن‌های اسلامی را خواستار شد.

  آیت‌الله طبرسی بابیان اینکه فرهنگ کتاب‌خوانی روزبه‌روز کمتر می‌شود، گفت: به‌طورکلی کتاب‌خوانی جایگاه خود را در کشور ما ازدست‌داده است اما در کشورهای مختلف برای حفظ فرهنگ کتاب‌خوانی همراه با توسعه رسانه‌های نوین طرح‌هایی چون کتاب در مترو، وسایل نقلیه عمومی در حال اجرا است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار