رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 33 خبر


  • جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۵ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 24 November

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، گفت: بر اساس قانون این شرکت به‌عنوان متولی اجرای زیرساخت‌های موردنیاز واحدهای تولیدی برای ایجاد فعالیت است و برای اجرای زیرساخت شهرک‌های صنعتی در قبل و کنونی مبلغ 320 میلیارد ریال هزینه شد.

به گزارش عصرساري،سید مصطفی موسوی با تأکید بر نقش صنایع کوچک، گفت: صنایع کوچک و متوسط نقش بسیار مهم در حوزه تولید، اشتغال و رونق اقتصادی جامعه ایفا می‌کنند.

وی در دفاع از فعالیت‌های این شرکت در مازندران، گفت: بر اساس قانون این شرکت به‌عنوان متولی اجرای زیرساخت‌های موردنیاز واحدهای تولیدی برای ایجاد فعالیت است و برای اجرای زیرساخت شهرک‌های صنعتی در قبل و کنونی مبلغ 320 میلیارد ریال هزینه شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران بابیان اینکه این شرکت متولی زیرساخت‌ها است، خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی، برگزاری تور صنعتی، حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه داخلی و خارجی، برگزاری دوره‌های آموزشی و کمک به دریافت تسهیلات مهم‌ترین اقدامات شرکت در حمایت از صنایع کوچک و متوسط است.

وی در ادامه گفت: مهم‌ترین پروژه‌های انجام‌شده در شهرک‌های صنعتی گازرسانی، تأمین آب و برق، ایجاد راه دسترسی، زیرسازی و آسفالت، ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب، شبکه روشنایی معابر است و بخش زیادی از هزینه‌های اجرای این پروژه‌های عمرانی از محل منابع داخلی شرکت انجام شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخرین اخبار