رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • یکی از متهمان دستگیر شده در پاسارگاد، اعتراف می‎کند صرفاً برای شرکت در جشن ملی به آنجا رفته و از ماجراهای پشت‌پرده بی‌اطلاع بوده است.

  به گزارش عصرساري، چند سالی هست که 7 آبان با نام روز ملی کوروش توسط عده‌ای در داخل و خارج از کشور بزرگ داشته می‌شود. اینکه اساس وجود چنین مناسبتی درست است یا غلط جای بحث دارد اما موضوع اصلی این است که برخی تلاش می‌کنند از این فرصت سوء‌استفاده کنند و اهداف از پیش‌تعیین‌شده خود را پیش ببرند.

  با تبلیغات گسترده عده‌ای خارج‎نشین، برخی افراد در داخل کشور که عمدتاً از قشر جوان هستند مناسبت به پاسارگاد می‌روند و مراسمی را برگزار می‌کنند. غافل از اینکه افراد سودجو و ضد نظام در کمین نشسته‌اند و منتظر گرفتن ماهی از آب گل‌آلود هستند. این پیشه همیشگی افراد ضدانقلابی است که از ضعف و نا‌آگاهی افراد سوءاستفاده کنند و از هفته‌ها قبل با برنامه‌ریزی و ارائه گفته‌های اغراق‌آمیز و هیجانی و بزرگنمایی بعضی مناسبات تلاش می‌کنند مردم را تحریک و به اقدامات نسنجیده و ایجاد نا‌امنی تشویق کنند.

  ویدئوی زیر بخشی از اعترافات یکی از متهمان است که در آن از اهداف پشت‌پرده این مراسم اظهار بی‌اطلاعی  و هدفش را از ورود به پاسارگاد تنها شرکت در جشن ملی اعلام می‌کند. این ادعا با توجه به تجهیزات و سلاح‌های کشف شده در وسایل این متهمان، نمی‌تواند صحت داشته باشد.

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار