رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • مدیر پژوهشی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری همایش «آب، محیط زیست و پیامدهای آن» در شب دهم آبان‌ماه از سوی شبکه تشکل‌های محیط زیست مازندران در ساری خبر داد.

  به گزارش عصرساري،حسین نورانی مدیر پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از مازندران گفت: به مناسبت هفته مازندران همایش «آب، محیط زیست  و پیامدهای آن» از سوی شبکه تشکل‌های محیط زیست مازندران برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه این همایش از ساعت ۱۷ الی ۱۹  ۱۰ آبان‌ماه در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، افزود: در این همایش محمود شارع‌پور  عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران در محور چالش‌های‌ محیط زیست و پیامدهای اجتماعی آن سخنرانی می‌کند.
  نورانی گفت: دکتر کاویان یکی دیگر از سخنرانان این همایش است که در  محور چالش‌های آب در مازندران انتقال سرشاخه  رودها  و انتقال آب دریای مازندران  به فلات مرکزی سمنان سخنرانی خواهد کرد.
  وی با بیان اینکه این همایش با اجرای تئاتر  محیط زیستی است،  افزود: موضوع کودک و طبیعت، یک ضرورت تاریخی از دیگر موضوعاتی است که  عارف آهنگر درباره آن به سخنرانی می‌پردازد.
  لازم به ذکر است، در این همایش حسین نورانی  نیز از دیگر سخنرانان این همایش است که درباره فرهنگ و محیط زیست مطالب خود را ایراد خواهد کرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار