رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۹ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 1 June
 • رئیس اداره ارشاد ساری گفت: ثبت‌نام از متقاضیان طرح ساماندهی مشاغل خانگی در این شهرستان آغاز شد.

  به گزارش عصرساري،حمیدرضا عشریه در جمع خبرنگاران گفت: ثبت‌نام از متقاضیان طرح ساماندهی مشاغل خانگی در این شهرستان آغاز شد.

  وی افزود: پنج دستگاه اجرایی در این شهرستان به تبعیت از استان از جمله میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، آموزش فنی و حرفه‌ای، سازمان بازرگانی، جهاد کشاورزی و تعاون مسئول ثبت‌نام از متقاضیان ایجاد مشاغل خانگی هستند و اداره ارشاد ساری نیز در این خصوص اقدامات لازم را انجام داد و از متقاضیان مشاغل خانگی ثبت‌نام به عمل آورده است.

   

  رئیس اداره ارشاد ساری اظهار کرد: ثبت‌نام از متقاضیان این طرح فقط اینترنتی و از طریق آدرس الکترونیکی www.irimlsa.ir و یا www.mashaghehlkhaneghi.ir است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت و تکمیل پرسشنامه در این طرح ثبت‌نام کنند.

   

  عشریه خاطرنشان کرد: طرح‌های پیشنهادی در مهلت زمانی مشخص، توسط دستگاه اجرایی ذیربط بررسی و در صورت تائید، مجوز فعالیت توسط وزارت کار و امور اجتماعی صادر و همچنین در صورت نیاز به تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی خواهد شد.

   

  رئیس اداره ارشاد ساری در پایان اذعان کرد: داشتن حداقل ٢٠ سال، کارت پایان خدمت یا معافیت، اقامت در محل اجرای طرح، ارائه گواهی آموزش و مهارت در رشته آموزش، مهارت در رشته مورد نظر، داشتن ایده برای شروع فعالیت و داشتن توان مدیریت برای اداره کسب‌وکار از شرایط عمومی و اختصاصی صدور مجوز برای مشاغل کسب‌وکار خانگی است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار