رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۲ جماد ثاني ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 28 January
 • معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران ضمن تأکید به مدیران بانک‌های عامل بر تسریع در پرداخت وام‌های بسته رونق تولید، گفت: تاکنون 92 فقره به مبلغ حدود 66 میلیارد تومان پرداخت شده است.

  به گزارش عصرساري،حسین خیریان‌پور در کارگروه ستاد تسهیلات و رفع موانع تولید مازندران اظهار کرد: برای توسعه تولید و اشتغال، همه مدیران کل مرتبط و فرمانداران مکلف هستند نسبت به شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی اقدام و با نگاه گره‌گشایی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید نسبت به مرتفع کردن این مشکلات اقدام کنند.

  وی افزود: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه تعداد 25 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان برگزار کردیم که در این جلسات 165 مصوبه داشتیم که 19 درصد در خصوص سرمایه در گردش، یک درصد برای سرمایه ثابت، 19 درصد در خصوص درخواست استمهال، 4 درصد مشکلات مرتبط با تأمین اجتماعی، 10 درصد مشکلات مرتبط با امور مالیاتی و مابقی نیز سایر مواردی بوده که 12 مصوبه کامل اجرا و 153 مصوبه نیز در دست اقدام است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران ضمن تأکید به مدیران بانک‌های عامل بر تسریع در پرداخت وام‌های بسته رونق تولید، گفت: تاکنون 92 فقره به مبلغ حدود 66 میلیارد تومان پرداخت شده است.

  خیریان‌پور در پایان بیان کرد: تاکنون تعداد 2 هزار و 985 نفر تقاضای دریافت تسهیلات دادند که تعداد هزار و 40 فقره در کمیته بررسی مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته و به بانک‌های عامل ارسال و تعداد 538 فقره در بانک‌های عامل منتهی به عقد قرارداد شده که در آینده نزدیک پس از تکمیل مدارک به مرحله پرداخت خواهد رسید و ضرورت دارد که فرمانداران به صورت جدی پیگیری کنند.

   

  مرجع: بلاغ

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار