رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۰ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 2 June
 • اولین جلسه مجمع خیرین قرآنی ساری با حضور اعضاء برگزار شد.

  به گزارش عصرساري، اولین جلسه مجمع خیرین قرآنی ساری به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین قاسمی مشاور آیت‌الله طبرسی و امام جمعه موقت ساری و با حضور اعضاء این مجمع برگزار شد.

   

  بر اساس این گزارش، در این جلسه ابتدا حجت‌الاسلام و المسلمین صادقی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری ضمن خیر مقدم با اشاره به دستورالعمل مرکز مبنی بر تشکیل مجمع خیرین قرآنی در ساری مطالبی را عنوان کرد.

   

  وی قرآن را راهگشای زندگی مردم دانست و افزود: نیاز است مسئولین امر نگاه ویژه‌ای به قرآن داشته باشند. چراکه قرآن پیام الهی است.

   

  این گزارش حاکی است  حجت‌الاسلام قاسمی طی سخنانی گفت: قرآن کلید در بهشت است و لذا باید قرآن در متن و بتن جامعه ماو زندگی نفوذ کند.

   

  وی اظهار کرد: از آنجائی که خط و منش ما از این کتاب آسمانی است. ما هم باید به اینگونه جلسات اهمیت بدهیم و باید سعی کنیم که جلسات منظم به احترام قران داشته باشیم و مصوبات جلسات رااجراو عمل کنیم. نباید اکتفا به یک نشست و تنظیم صورت‌جلسه کنیم. باید کار کنیم که مردم برای اشاعه قرآن که کلام خداست به کف جامعه بیایند.

   

  امام جمعه موقت ساری در پایان اذعان کرد: باید از مسئولین بخواهیم ممکنه مشکل مالی داشته باشند شاید نتوانند کمکی به این مجمع کنند حداقل خیرین را که می‌شناسند که می‌خواهند برای قرآن قدمی بردارند را به این مجموعه معرفی نمایند چرا اگر خیرین قرآنی مثل امروز دور هم جمع شوند شک نکنید که ما توی این راه موفق خواهیم شد و می‌توانیم قرآن را عاشقانه به درون خانه‌ها و در بین خانواده‌ها ببریم و مهم‌تر از همه قرآن را از اینکه مهجور است در بیاوریم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار