رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 11 December
 • شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران طی اطلاعیه‌ای 4 ماه حقوق معوق کارکنان این شرکت را کذب محض دانست و عنوان کرد تحت هیچ شرایطی مورد تأیید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیست.

  به گزارش عصرساري، به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران، تجمع کارگری پرسنل حفاظت از جنگل در اعتراض به طرح تنفس جنگل در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران خبری بود که روز یک‌شنبه 30 مهر ماه امسال بیشتر رسانه‌های مازندران به آن پرداختند از این رو لازم است برای شفاف‌سازی و تنویر افکار عمومی در مورد اخبار منتشر شده در رسانه‌ها مواردی به شرح زیر ذکر شود.

  با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره طرح تنفس جنگل‌ها و همچنین ابلاغیه اخیر دولت، تمامی شرکت‌های پیمانکار فعال در جنگل باید تا پایان سال 96 فعالیت خود را تعطیل و از جنگل خارج شوند.

  شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز به‌عنوان یکی از مجریان جنگل ملزم به اجرای ابلاغیه دولت بوده و با وجود میل باطنی دیگر قادر به عقد قرارداد با کارکنان حفاظت جنگل نخواهد بود موضوعی که فرماندار شهرستان ساری و دیگر مسؤولان نیز بر آن صحه گذاشتند.

  در همین رابطه روز گذشته یکم آبان ماه امسال جلسه‌ای بین مدیران ارشد شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به همراه نمایندگان کارگران این شرکت با اعضای شورای تأمین شهرستان ساری برگزار شد که تصمیمات گرفته شده در این جلسه بر رعایت حق و حقوق پرسنل حفاظت جنگل تأکید کرد.

  همچنین شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز همانند گذشته تمام تلاش خود را برای جلوگیری از تضییع حقوق کارگران به کار خواهد گرفت.

  طرح مواردی از قبیل چهار ماه حقوق معوق و مسائلی از این دست کذب محض بوده و تحت هیچ شرایطی مورد تأیید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیست.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار